Karadeniz Pet

Yavru Pakistan Papağanım Hakkında

elsa

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar henüz yeni sahiplenmiş olduğum 2 günlük yavru pakistan papağanım hakkında sizlerin tecrübesinden faydalanmak için,konu açtım.Papağanım vitaminli yem yiyiyor ve takviye olarak kendim ona elma,ceviz,çekirdek vs yemek istediği ona faydalı olan herşeyi yedirmeye çalışıyorum fakat,papağanımın gagası ne zaman kırmızı olucak,merak ettim işin açıkçası şuanda galiba gri ve siyah karışımı şuanlık bu yavrum için tavsiyeleriniz nelerdir acaba,bu arada kafesini hergün temizliyorum,elma sirkesi ile azıcık temizliyorum bu konuda çok hassasım yardımlarınızı bekliyorum.Ve şuanda papağanımın 2 günlük eğitimi çok başarılı geçti,ele geliyor elimden yem ve meyve yiyiyor,koluma geliyor,ve en önemlisi bizden ürkmüyor,ama sağlığı hakkında deneyimli arkadaşlarımdan kuşum hakkında yardımlarınızı bekliyorum.
35213

Peki size bir soru sorabilirmiyim,acaba kuşumun gagası ne zaman kırmızı renkte olucak,hastalık vs yoktur sanırım,çünkü şuanda kendisi çok sağlıklı ve huzurlu :)

Peki size bir soru sorabilirmiyim,acaba kuşumun gagası ne zaman kırmızı renkte olucak,hastalık vs yoktur sanırım,çünkü şuanda kendisi çok sağlıklı ve huzurlu :)
Gaga rengi hakkında bilgim yok maalesef fakat kuşun dışkısı ve hareketleri normalse, kuş halsiz ve kabarık durmuyorsa sorun yoktur. Mutlulukla yaşayın.