Karadeniz Pet

Yavru Serçe Buldum

MaoTunHan

Yeni Üye
Annem mağazanın önünde yavru serçe bulmuş ve içeri almış. Birkaç saate eve gelecekler ve ne yapacağımı bilmiyorum. Evde muhabbet kuşu yemlerinden var verebilir miyim? veya ne yer ne içer?

yumurta haşlayıp sarısını veya civciv yemini yumuşatarak verebilirsiniz. Su vermeyide unutmayın. Büyük ihtimal ağzına açmayacak ve yemeyecek. Telefonda serçe sesi dinletin. Ben bir keresinde öyle yaparak annesinin geldiğini sanarak ağzına açıyordu. Yaşaması çok zor fakat umarım yaşatabilirsiniz. Bol şanslar

yumurta haşlayıp sarısını veya civciv yemini yumuşatarak verebilirsiniz. Su vermeyide unutmayın. Büyük ihtimal ağzına açmayacak ve yemeyecek. Telefonda serçe sesi dinletin. Ben bir keresinde öyle yaparak annesinin geldiğini sanarak ağzına açıyordu. Yaşaması çok zor fakat umarım yaşatabilirsiniz. Bol şanslar
Yumurtanın kıvamı sulu mu olmalı? Bir de elimizi yaklaştırınca bile ağzını açıyor. Teşekkür ederim.

evet sulu olacak.

Yarını görür muhtemelen, eczaneden ünsilin şırıngası alabilir, evinde varsa yumurta mamasını yoksa petshoptan da alabilirsin veya bebek bisküvisi alabilir suya karıştırıp mama kıvamına getirip şırıngayla gırtlağından salabilirsin.

ara ara besliyip su damlatıyorum ağızına. Doyduğunu nasıl anlarım?

Dışkısını bugün bu şekilde yapmaya başladı. Sıkıntısı mı var

Problem yok
Kursağını elleyin anlarsınız boş dolu olduğunu