Karadeniz Pet

Yavru yumurtadan ne zaman çıkar yardimm

seren aydemir

Meraklı Üye
Kuslarimizi bi süreliğine kuscuya birkmstik evet gtrdgmizde 2 tane yumurtası vardı ve 3. Yumurtayi 25 martta yaptı ilk yumurtanın ne zaman çıkması gerekir

Ekli dosyalar

• 1491903116830556311803.jpg
    1491903116830556311803.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 24
Öncelikle yumurtalara ışıkla bakıp doluluk kontrolü yapın. boş olanları atın. Vede ilk yumurta dolu ise ilk yumurtanın hangisi olduğunu bilmiyoruz. İlk yumurta dolumu değilmi onuda bilemeyiz. o yüzden kesin birşey söylemek zor.İlk yumurta dolu ise ve embriyoda bir problem yoksa çıkmış olması lazım bu zamana kadar.

Yumurtalara bakyrz ama anlamdk ki hiç bişey peki ilk yumurta ne zmn çıkar doluysa dolu değilse annenin kırması gerekmez mı 8yumurta var hiç birini kırmadı

Yumurtalara bakyrz ama anlamdk ki hiç bişey peki ilk yumurta ne zmn çıkar doluysa dolu değilse annenin kırması gerekmez mı 8yumurta var hiç birini kırmadı
Ilk yumurtanin 21 . gunu (tahmini) iki gun arayla yumurtladi ise ( genelde bu aralikla yumurtlar) hesaplayin her yumurtanin gunu iki gun sonra gelir ama daha once cikanda olur arama motorundan aratip gorsellere bakarak dolu mu bos mu gorebilirsiniz bekleyin yapamam diyorsaniz taki son yumurtanin gunune kadar

İlk yumrtalara sayı vermistm şuan 1 dedgme baktım ve içi sarı sanırım boş teşekkürler

Şuan yumurtalara baktım 3 tane sarı sivili vardı dgerleri kırmızı damarliydi boslari atmalimiyim acaba

Attgm zaman rahatsız olup dgerlerini kırar mı çünkü ilk defa elledm ve çok huysuzlandilar

Hayır kırmazlar.ben attım kırmadı diğerlerini.

Geri