Karadeniz Pet

Yavru yuvadan atladı ne yapmalıyım

blackeaglemurat

Meraklı Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar yuvadan bi yavru atladı tüyünü tamamlamış gözüküyor ne yapmam lazım ayırıp başka kafese alıp yere yem mi koyuyim yoksa kalsın mı anne babayla aynı kafeste ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selamın aleyküm arkadaşlar yuvadan bi yavru atladı tüyünü tamamlamış gözüküyor ne yapmam lazım ayırıp başka kafese alıp yere yem mi koyuyim yoksa kalsın mı anne babayla aynı kafeste ?

Ayırma zemine yem koy anne baba yem kırmayı öğretsin

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayırma zemine yem koy anne baba yem kırmayı öğretsin

Eve geldiğim de tünekte duruyordu bende alıp tekrar yuvalıga koydum bilmiyorum ne kadar doğru yaptım ama hala çıkmadı yuvalıkta duruyor

Ayrıca şuan annesi 4 yumurtaya oturuyor

Anne yumurtada iken erken degilmi atlaması en kötü ihtimal 2 gün arayla çıkar yumurtadan sizin bu yuvadan atlayan yavru ne kadarlık sorması ayıp kafam karisti

Anne yumurtada iken erken degilmi atlaması en kötü ihtimal 2 gün arayla çıkar yumurtadan sizin bu yuvadan atlayan yavru ne kadarlık sorması ayıp kafam karisti

Yumurtayı tamamladı oturuyor yumurta içinde yavru bile oluştu kontrol ettim yavrular net bilmiyorum bu şekilde aldım üretimhane kapatan bi abimden allahtan bir sıkıntı yapmadı oturuyor yumurtada 3 gündür bende

Yemliklerden yemyiyiyorsa sorun yok. Yemeyip kafes tabanında duruyorsa ızgarayı çıkartıp zemine yem koyarsın.

Bugün çıktığını gördüm akşam işten gelince o da tünekte duruyordu tabanda değil şimdi tabana gazete serdim yem aspur karışık koydum yuvaya koymuştum hala çıkmadı ama