Karadeniz Pet

yavruların tüyleri gelişmiyor durdu

unloser

Yeni Üye
Ne yapıcam yumurta maması verıyorum dal darı verıyorum arada bir meyvede verıyorum ne eksik tüyleri zayıf

Ekli dosyalar

• IMAG0183.jpg
    IMAG0183.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 250
  • IMAG0184.jpg
    IMAG0184.jpg
    738.5 KB · Görüntüleme: 243
  • IMAG0185.jpg
    IMAG0185.jpg
    922.9 KB · Görüntüleme: 230
Son düzenleme:
Bebişleriniz çok güzel maşallah... Anne babaya yulaf yedirin.. Yulaf tüy gelişimine birebir.. Anne baba doyuruyor bebişleri halen nasılsa dimi. Anne babadan onlar beslendiklerine göre.. Yulafın faydasını göreceklerdir..

Bebişleriniz çok güzel maşallah... Anne babaya yulaf yedirin.. Yulaf tüy gelişimine birebir.. Anne baba doyuruyor bebişleri halen nasılsa dimi. Anne babadan onlar beslendiklerine göre.. Yulafın faydasını göreceklerdir..
daha önce 3 yavru daha verdiler hepsi sağlam şimdi bakıom fransız tüy dökümü tüysüz olur fln korkutuyor çünkü kuşları büyütüp komşu cocuklara kardeşlerime dagıtıyorum bugun sadece yumurta verdim şimdi sarısını yıyor yulafın tüy dökümüne sokucagını yazıyor b vitamini diyorlar

Yulafın tam tersi etki yapacağını duymuştum o yüzden size de yulaf önerdim. Ben evdeki çocuklara yulaf veriyorum.. B vitamini de duymuştum tüy gelişimi için. İsterseniz siz B vitaminini tercih edin. İnş. Fransız tüy dökümü değildir.. Sağlıklarına kavuşmalarını çok isterim.. Anne babaya zaten yemeleri gereken gıda takviyesini yaptığını söylüyorsunuz ekstra B vitaminini deneyin..

Yulaf tüy degisim donemlerinde süreci hızlandırmak icin kullanilir tüye sokmaz

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence anne baba stresten yolmuş yavrulari bir de yuvalik aşırı pis. Cam talasi kullanın bence hastalık normal bu ortamda

Bence anne baba stresten yolmuş yavrulari bir de yuvalik aşırı pis. Cam talasi kullanın bence hastalık normal bu ortamda
yuvayı bu resmi cekmeden 2 gün önce kazıyarak temizledim yavru cok dıye galiba cabuk kırlenıyor 2 gündür yumurta havuc bebe biskuvi maması verıyorum ilk resimdeki arkadaki sırtında tuy olmayanda 3 5 tane cıkmış beyaz

Yavrular yanık kalmış bunun enbüyük nedeni b vitamin eksikliğinden kaynaklı. Kuşlarınıza b vitamini takviyesinde bulunun .

önce arkadakiIMAG0183.jpg şimdi IMAG0187.jpg IMAG0188.jpg IMAG0189.jpg

yavruların sol hali bu 2 günlük b vitaminli karışık mama veriyorum

Ekli dosyalar

• IMAG0186.jpg
    IMAG0186.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 162
Tüg döken kuş sitresli olurmu benim kuş tüg döküyor elime gelmiyor. Normalde. Geliyordu

Geri