Karadeniz Pet

Yavruların tüylerini yolluyormuş

unloser

Yeni Üye
Daha önce konu açmıştım tüyleri cıkmıyor diye fakat bugun yavrunun belinde minicik bi kan pıhtısı gördüm diğerindede morluk vardı ne yapabılırım acaba baba yavrulara bakmaz o yüzden bu sorunu çözücek başka yöntemler lazım

Daha önce konu açmıştım tüyleri cıkmıyor diye fakat bugun yavrunun belinde minicik bi kan pıhtısı gördüm diğerindede morluk vardı ne yapabılırım acaba baba yavrulara bakmaz o yüzden bu sorunu çözücek başka yöntemler lazım
Niçin baba bakmaz diyorsunuz ilgili degil mi

Kacinci kuluckasi disinin yag eksikliginden yoluyor olabilir yumurta susam kabak cekirdegi donmus kuzu yagini mamaya hafif rendeleyip verebilirsiniz

B kompleks vitamini ve amino asit içeren bir vitamin verin özellikle de Metionin içermeli. Ayrıca Sularına üç gün boyunca asiti kaçmış sade maden suyu katın yarı oranda. Haftada bir defa mutlaka maden suyu verin.

baba yuvaya pek ilgisiz daldarı ile yumurta etibebe maması verıyorum 2. kulucka yuvalıkdan böyle ses gelıyo arada bir acıp bakıyorum bişide göremıyorum

Önceki hali (2-3gün):
IMAG0188.jpg
Buda bugün çektim parmaklara dışkı bulaşmış hem onu temizlemek hem yuva temizliği bide dışkı resmi atıyorum :

IMAG0198.jpg IMAG0199.jpgIMAG0196.jpg

Geri