Karadeniz Pet

Yavrular çok ses çıkarıyorlar

DogukanSahin

Yeni Üye

Yavrularımın kaç günlük olduğunu bilmiyorum video da gözüktüğü üzere çok fazla ciyaklıyorlar anneleri aç mı bırakıyor korkuyoruz bu dönemde daha yuvadan çıkmadılar. 5 adet hepsi birbirinden güzel. Annenin gagasında mantar tarzı bir yara var iyicene büyümeye başladı ciyaklama ve yara hakkında yapabiliceklerim hakkında bilgilendirebilirseniz çok memnun olurum.
Ciyaklamalar uzun süreli sabahtan beri yaklaşık 6 7 saattir ara sıra duraklamalarla ciyaklıyorlar.

Ayrıca anneleri yıkanamıyormuş uzun süredir. Kafes haftalık olarak temizliyoruz. Yıkanması hakkında da bilgi verirseniz memnun kalırım.

anne iyi besliyor mu ? anneye siz ne veriyorsunuz yemek olarak ? aç oldukları için öterler muhtemelen. burnunda ki mantar için de ilaç yazarlar şimdi.

Kursak kontrolü yapın. Annenin gaga fotoğrafını atar mısınız?

Kırmızılıklar çilek yedi ondan ama gagasında ki yara küçülmüş biraz sanki.
38091

sorununuzla ilgili hiçbir fikrim yok, geçmiş olsun. ben sadece yavrular çok tatlı demeye geldim. :) umarım sorununuz çabuk hallolur.

Yavrular açlıktan, korkudan, stresten öter. Eğer verdiğiniz besinler yeterli gelmiyorsa yumurta maması şart. Zaten veriyorum derseniz de sayısını artırmanızda fayda var. Korku ve strese gelirsek de sık sık yerleri degistirilirse, yuva sürekli açılıp rahatsız edilirlerse veya yuvada bit vs. varsa (en çok gece görünürler) yavrular öter durmadan. Bunları gözden geçirin eğer devam ederse tekrar yardımcı oluruz. Keyifli hobiler

Geri