Karadeniz Pet

Yavrumuz öldü

Şuam 2. Yavruda öldü malesef yedirmeyi başaramadım

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 7

Bunları sizin takip etmeniz gerekir çok geç kalmışsınız kursakları bomboş, anne babaya göstere göstere besleyeceksiniz forumda onlarca mama tarifi mevcut, kürdan ile bile besleyebilirdiniz. bu duruma hazırlıklı olmanız gerekirdi yavru almak niyetindeydiseniz.

Bunları sizin takip etmeniz gerekir çok geç kalmışsınız kursakları bomboş, anne babaya göstere göstere besleyeceksiniz forumda onlarca mama tarifi mevcut, kürdan ile bile besleyebilirdiniz. bu duruma hazırlıklı olmanız gerekirdi yavru almak niyetindeydiseniz.
Ilk deneyimimiz biz anne ve babanın beslediğini biliyoruz anne ret ederse müdahale edeceğimizi anne ve baba besliyordu ta ki 3. Yavru çıkana kadar
Sonra ölümler başladı şuan 1 yavru 3 yumurta kaldı neden beslemeyi bıraktılar anlamıyorum çalışıyoruz kuşları çocuğum hayvan sevgisine alışsın diye almıştık hobi olarak bakıyoruz amacımız sadece o saf sevgiyi çocuğumuza yaşatmak ve Doğan'ın kendi döngüsünü öğretmek idi tabi ki ölüm de doğum kadar gerçek bunu da öğrenmiş oldu
Ama biz insan olduğumuz için ölümü kabullenmek kabuletmek oldukça zor
Küçük bir canlıda olsa ölmelerini istemiyoruz çok üzgünüz umarım yumurta maması fayda eder tşkler

[emoji214] Başın Sağ Olsun Arkadaşım Çok Üzüldüm [emoji24]

[emoji625]Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi.[emoji419]