Karadeniz Pet

Yavrumuz bugun vefat etti:((

• Konbuyu başlatan Bahattin GENÇ
  • Başlangıç tarihi
B

Bahattin GENÇ

Guest
Merhaba arkadaslar,dun aksam yavrumuzu her zamanki gibi elimde severken biraz halsiz oldugunu fark ettim ve o anda elime kakasini yapti diskisi siyah ti ic kanama si olabilir suphesiyle hemen tecrubeli bir arkadasima telefon actim ve sagolsun geldi onunda supheleri bu yondeydi.Fakat veteriner'ler o saatte kapali oldugu icin mecburen sabaha kadar gozumu uzerinden bir an olsun ayirmadim gerekli yapilabilecek ne varsa yaptim.Sabah veterinerin teshisi de tahminlerimizle uyusuyordu yani ic kanamasi vardi ve veteriner cok genc bir kus kaldirabilecegini zannetmiyorum dedi ve dedigide oldu oglenden sonra saat 15.00 gibi vefat etti.Ailecek cok kotu olduk asinda diyecek cok fazlada bir sey yok Allah herkesin kuslarina uzun ve saglikli omurler versin.

Çok geçmiş olsun bahattin abi çok iyi bir kuştu cidden üzüldüm.

Olmadı ya kendi görüşüme göre forumdaki en tatlı kuştu yeminle çok üzüldüm geçmiş olsun :(

Butun arkadaslara cok tesekkur ederim.evet yeri doldurulamayacak maalesef.

Çok kötü bi haber bu , Başınız sağolsun ama yapacak bişey yok , bence aynı renklerde güzel bir yavru alın , en azından acınızı hafifletir yeni gelen kuş..

Acınızı anlıyorum bende bugün 1 günlük yumurtadan yeni çıkmış yavrumu kaybettim başınız sağolsun

Butun arkadaslara tekrar tekrar cok tesekkur ederim.

geçmiş olsun valla ben alıştım artık ölümlere hele kanaryalarda neredeyse hergün bir bakıyorum anne besliyor bir bakıyorum üzerinde yatıp boğuyor bir bakıyorum yumurta cıkınca bir daha yuvalıga bile uğramıyor ne yapacagımızı şaşırttı bu kuşlar.sizin yavru da anne üzerine basmıs ve organının bırını parcalamıs dıye dusunuyorum pat die yuvaya giriyorlar dikkatsizce

arkadaşlar benim de 15-16 günlük kuşum var yavru.10dk uyuyor.kursağı dolu ve çok bağırıyor.dışkısı bi sıvı ve katı şekilde(yaptı) ne olabilir? annesi bakmadığı için biz besliyoruz yavru yemi ile.(şuan tamamen sıvı yaptı)(geçmiş olsun)

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuş beslemenin en ve tek kötü yanı bu.
evin bi üyesi oluyor o da resmen ve ölünce çok eksik hissediyosun.

Geri