Karadeniz Pet

Yavrusu olan dişi erkeğini dövüyor.

Aytaç Kocaoğlu

Meraklı Üye
Arkadaslar altinda 5 tane 15 gunluk yavrusu olan ciftim kanli bicakli oldu disi yuvadan cikip erkegi gordumu kafa goz daliyor az once farkettim erkek ucamiyor kanadini yaralamis disi kanatmis napacam ben bu cifte

Neden cok sevdigim bir disidir

Erkeği kurtar
doğum yapmış
kadın psikolojisi

Disi tek bakabilir dimi yavrulara cunku oyle boyle saldirmiyor ya sokakda kavga eden serceler gibiler valla

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:06 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:08 -->-> Daha önceki mesaj 23:06 --

Aynen kendi buyuttugum yavru 1 yasinda genc bir disi ilk kuluckasi ilk yavrulari 8 yumurta yapti 3 tanesini bir sure mama veremedim kalsiyum eksikliginde yedi erkegi degistirirm ama onu satmam. Cok hircin bir disi ben dahi elimi sokamam muazzam saldiriyor acayip korumaci ama yumurtayi yavruyu elle farketmez atmaz bakar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:14 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

Ayrdim bakalim insalah birsey olmaz

Erkek tekrar çiftleşmeye çalışıyordur büyük ihtimal bende de var aynı sorun maalesef . Erkeği ayır geri koyma dişi tek bakar düzenli mama verince.

Ayirdim yavrular cikinca geri koycam artik napalim

Geri