Karadeniz Pet

Yayla petshopdan kuş almayın

Gomutan logar

Meraklı Üye
Tuzla yayla mah.isterseniz açık adreste verilebilirim,kuş almayın,bana erkek yavru diye dişi kuş vermişler,forumdaki arkadaşlar söyledi,dediğim yerden mama aldum,geri iade ettim,çünkü küflü çıktı,sadece üç lira vereceğim var,onu verip,selam dahi vermeyeceğim,keşke buraya önceden üye olup,kuş alsaydım,evdeki kuşada alıştık,iade de etmeyeceğim

Ekli dosyalar

• IMG_20170515_193030.jpg
    IMG_20170515_193030.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 43
kuşda mantar başlangıcı sezdim zaten petten kuş alınmaz .

Ne tarafında mantar olabilir akşam eve gidince bakarım,mantar nasıl bir şekli var,gözle görülürmü,hafta sonu veterinere gidecek,söyleyim veterinere yine

Şu anda öldürmez ama hayvan acı çeker. Tedavi etmeniz şart. Bir veterinere gösterin merhem verecektir. İhmal etmeyin Çok geçmiş olsun.
Pençesi ile hep kafasını kaşıması bu yüzden di sanırım,biz o mantarı göz ile göremezmiyiz acaba

Çeresi ile gagası arasında tam tüylerine doğru kızarıklık var görüyor musunuz? O yeterlidir mantar için.

Şimdi farkettim, ya bu kuşları satan petshopları kapattırmak lazım,tek benim için değil,herkes için ayıptır,hasta kuş satmak nedir

Kuşun ayaklarını da kontrol edin. İnternetten görsellere bakarak mantar olup olmadığını anlayabilirsiniz. Normal bir kuş ayağı ve mantarlı kuş ayağı gagası yazarsanız karşılaştırma yapabilirsiniz. Tekrar geçmiş olsun.

Kuşun ayaklarını da kontrol edin. İnternetten görsellere bakarak mantar olup olmadığını anlayabilirsiniz. Normal bir kuş ayağı ve mantarlı kuş ayağı gagası yazarsanız karşılaştırma yapabilirsiniz. Tekrar geçmiş olsun.
Gebzede başka akrabaların kuşunu götürdüğü veterinere gidecek hafta sonu,bakalım ne çıkacak,sizce ayağında da mı var

Hayvan hastalığı size nasıl bulaşsın :D

Yok benim bir kuşumdada vardı. Vazelin süre süre geçirdim mantarını. Pire harici hiçbir şey bulaşmaz hayvandan. O pirede belli bir süre sonra gidiyor zaten kalmıyor

Geri