Karadeniz Pet

Yem üfleme makinesi kullanma ricası

Haliluysal

Yeni Üye
Merhaba, İstanbul Ümraniye Çakmak civarında oturuyorum. Evimde bir çift kuş var. Akıllı yemlik kullanıyorum alt hazneye kabukla birlikte bol miktarda yem de düşüyor. Ben de bunları biriktiriyorum 6-7 litre yem-kabuk karışımı oldu.
Rica kısmı ise şu: bu civarda yem üfleme makinesi olan biri varsa bu yemleri üflemek için makinenizi kullanabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Halil Uysal

Merhaba, İstanbul Ümraniye Çakmak civarında oturuyorum. Evimde bir çift kuş var. Akıllı yemlik kullanıyorum alt hazneye kabukla birlikte bol miktarda yem de düşüyor. Ben de bunları biriktiriyorum 6-7 litre yem-kabuk karışımı oldu.
Rica kısmı ise şu: bu civarda yem üfleme makinesi olan biri varsa bu yemleri üflemek için makinenizi kullanabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Halil Uysal
O yem ne kadar bir sürede birikti acaba ?

çok mantıklı belki üretici varsa o bölge de yardımcı olabilir

Halil Uysal
Basit bir yem üfleme makinesi yapabilirsiniz 2.5 litre kola sisesini alttan 5-6 parmak iğne ile komple etrafını delikler açın yemi içine doldurun elektrikli süpürge ile çekin kepekler süpürgeye dolucakdir yem ler altta kalır kuşlarınız yemi temiz yiyor sa kayda değer bir yem çıkmaya bilir

Geri