Karadeniz Pet

Yem beğenmeme

Limon34

Meraklı Üye
Merhaba kuşum erkek , bazen yemliğin içinden hatta genellikle sevdiği tohumları yiyor gerisini dağııtıyor bende diğer dışardaki kuşlara atıyorum ama bi yandan da üzülüyorum çünkü yem boşa gidiyor ,bazende hiç dağıtmadan yiyor şuanda kullandığım yem beaks food ve bitmek üzere yeni isteteceğim yine bundan mı isteyeyim yoksa farklı bir şey mi almalıyım bana yardımcı olabilir misiniz?

Kafes tabanında ızgara varsa çıkartın. Dağılan yemleri kafesin içinden yemesini bekleyin. Acıkınca illa yiyecek..
Levent hocam zaten yiyor yemini ama hep dağıtıyor sevdiği tohumları yiyor, bazende hiç dağıtmadan yiyor sizce yem değiştireyim mi? Önerdiğiniz yem nedir

Ya lütfen bu konu hakkında bana yardımcı olur musunuz recai hocam garden mix pembe şeritli yemi önerdi fakat internetten baktım içinde aspur çok azmış benim kuşumda aspur hastası ,kuşumun yemi çok az kaldı hemen istetmem gerekiyor lütfen bana kuşumun seveceği bir yem önerir misiniz

Hocam kuşlar o an neye ihtiyaçları olduğunu bilirler, yem ihtiyaçları varsa yem yerler, yulaf ihtiyaçları varsa yulaf yerler mesela. Yani siz yemediği yemleri bir kenarda biriktirin her seferinde çöpe atmak yerine, sonrasında yeni aldığınız yemle karıştırırsınız, bu şekilde çözüm bulabilirsiniz. Veya içerisinde yediği yemi daha fazla bulunduran bir yem markası varsa ondan yem alabilirsiniz.

Ahmet Hocam çok teşekkür ederim hayır olur mu hiç öyle ücreti neyse ben ödemek isterim lütfen çok ama çok teşekkür ederim size dm den yazıyorum

Geri