Karadeniz Pet

Yem hakkında

deryat

Meraklı Üye
Merhaba garden mix kullanıyorum öncesinde de vitakraft kullanıyodum vitakraft bırakma sebebim içinden taş ve toprak çıkmasıydı şimdi de garden mix kullanmaya başladım fakat şunu farkettim vitakraftta toprak dediğim şey garden mix de de var avucumda parmağımla bastırınca ufalandı koklayınca kına gibi kokuyo ben anlayamadım normal mi bu? Toprak dediğim şey ufalamadan önce yem şeklinde duruyodu

vitakraftta gordum demiş. ayrica şu vitakraft sevdasini da çozemedim milletteki :D

Evet farkındayım :)

Ben de denemek için alacaktım @deryat'ın geçen haftalarda açtığı bir konuda küf benzeri bir şey çıktığını okuyunca almaktan vazgeçmiştim :)

Tohum çeşitliliği zengin, yeni mahsul , temiz ve taze yem her zaman kaliteli yemdir.Marka gözetmeksizin .Bize sadece yemi uygun koşullarda saklamak düşer.

boşverin hocam :D milyon tane marka var. ayrica ben yanliş okumuşum asil. :) ikisinde de çikmiş. aldiği yerde demek ki sikinti.

Aynen bana da öyle geldi, ikisinde de aynı şeylerin çıkması garip. Garden Mix'ten memnunum ama yulaf ve çekirdek miktarı biraz fazla o yüzden başka markalara yöneleceğim. Bana tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı?

Aynen bana da öyle geldi, ikisinde de aynı şeylerin çıkması garip. Garden Mix'ten memnunum ama yulaf ve çekirdek miktarı biraz fazla o yüzden başka markalara yöneleceğim. Bana tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı?
Valla ben bayadir versele laga kullaniyorum. Orijinal ve iyi saklandiğini bildiğim bir yerden aliyorum. Gayet guzel oranlari da. Gardenmix alirim bunu almayacak olsam herhalde ama "yulaf çok "

Diyen 1000. kişi falansiniz :D Ondan da bi çekiniyorum. Natural duydum bir de temiz diye.

Önerileriniz teşekkür ederim, yulaf miktarı cidden fazla :D

Versele Laga aldım ama beğenmediler, Garden Mix ile karıştırıp verdim çöpe gitmesin diye. Natural'ı araştıracağım :)

Önerileriniz teşekkür ederim, yulaf miktarı cidden fazla :D

Versele Laga aldım ama beğenmediler, Garden Mix ile karıştırıp verdim çöpe gitmesin diye. Natural'ı araştıracağım :)
Allah Allah.. Alişik değillerdir belki de. Gayet guzel tohumlari var. Yemden yeme geçerken biraz garipsemişlerdir belki de.

Geri