umitFB

Moderatör
Yönetici
13 Ocak 2019
759
481
63
31
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Merhaba değerli üyelerimiz;

Yem hediyeli güzellik yarışmamız başladı. Yarışmaya bütün üyelerimiz katılabilir.

Yarışmaya katılabilmek için konu altına kuşunuzun fotoğrafını eklemeniz yeterli olacaktır.

Kazanan üyemiz muhabbet kuşu yemi kazanacaktır.

Yarışmaya Katılım Şartları;

Her üyenin sadece 1 katılım hakkı vardır.

Konu altına birden fazla yazan üyeler tespit edildiği taktirde otomatik olarak diskalifiye olacaklardir.

Yarışma sonucumuz wmaraci çekiliş aracında yapılacak olup video ile kayit altına alınıp buradan sizlerle paylaşılacaktır.

Yarışmamız şuan itibariyle başlamış olup 20 Eylül 2019 tarihinde saat 16:00'da sona erecektir.

Katılımcılara başarılar diler, sevgi ve saygı çerçevesinde güzel bir yarışma dileriz...

muhabbetkusu.com.tr

Yönetim

Ahmet ASLAN

Moderatör
Yönetici
7 Mar 2019
314
147
43
33
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
20 tane ve üzeri
Sonuçlar çekiliş değil arkadaşlar katılan kullanıcılara ait anket açılacak sizler kendi oylarınızı vereceksiniz..

KiwiMaviş

Profesyonel
5 Tem 2019
210
59
28
18
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Arkadaş bi karar verin çeklişmi olsun anketmi :)
Çekiliş olursa fotoğraf atmanın anlamı yok, ankette saçma ve uzun olur üstelik herkes kendine oy verir. Bana sorarsınız yönetim kaç kişiyse toplanıp tek bir kuşun güzel olduğunu seçebilir veya en güzel 3 kuşu seçip çekiliş yapabilir o 3 kuştan.

• Beğen
Tepkiler: Kca

d_ogukan

Profesyonel
9 Mar 2019
498
233
43
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Papağan Türleri
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Arkadaş bi karar verin çeklişmi olsun anketmi :)
çekiliş olursa bunun adı güzellik yarışması olmaz ki :D anket olunca nasıl olucak peki. örneğin bu doğukan bu da kuşu deyip alt alta resimlerin geldiği bir sistem mi oluyo bende bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Kca

umitFB

Moderatör
Yönetici
13 Ocak 2019
759
481
63
31
Evcil Hayvanı
M. Kuşu