Karadeniz Pet

Yem hediyeli Güzellik yarışmamız Sona erdi ve Oylama Bitti...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umitFB

Onursal Üye
Merhaba değerli üyelerimiz;

Yem hediyeli güzellik yarışmamız başladı. Yarışmaya bütün üyelerimiz katılabilir.

Yarışmaya katılabilmek için konu altına kuşunuzun fotoğrafını eklemeniz yeterli olacaktır.

Kazanan üyemiz muhabbet kuşu yemi kazanacaktır.

Yarışmaya Katılım Şartları;

Her üyenin sadece 1 katılım hakkı vardır.

Konu altına birden fazla yazan üyeler tespit edildiği taktirde otomatik olarak diskalifiye olacaklardir.

Yarışma sonucumuz wmaraci çekiliş aracında yapılacak olup video ile kayit altına alınıp buradan sizlerle paylaşılacaktır.

Yarışmamız şuan itibariyle başlamış olup 20 Eylül 2019 tarihinde saat 16:00'da sona erecektir.

Katılımcılara başarılar diler, sevgi ve saygı çerçevesinde güzel bir yarışma dileriz...

muhabbetkusu.com.tr

Yönetim

Güzellik yarışması ise neden çekiliş yapılıyor? :=) ve bitiş tarihi çok geç.

#Katılıyorum

20190921_125804.jpg

20190921_123547.jpg

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190805-112359-(1).jpg
    Screenshot_20190805-112359-(1).jpg
    210.4 KB · Görüntüleme: 723
  • DSC_0055 (1).JPG
    DSC_0055 (1).JPG
    883.1 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
Arkadaş bi karar verin çeklişmi olsun anketmi :)
Çekiliş olursa fotoğraf atmanın anlamı yok, ankette saçma ve uzun olur üstelik herkes kendine oy verir. Bana sorarsınız yönetim kaç kişiyse toplanıp tek bir kuşun güzel olduğunu seçebilir veya en güzel 3 kuşu seçip çekiliş yapabilir o 3 kuştan.

• Beğen
Tepkiler: Kca
Arkadaş bi karar verin çeklişmi olsun anketmi :)

çekiliş olursa bunun adı güzellik yarışması olmaz ki :D anket olunca nasıl olucak peki. örneğin bu doğukan bu da kuşu deyip alt alta resimlerin geldiği bir sistem mi oluyo bende bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Kca
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...