Karadeniz Pet

Yeme düşme

Mun2r

Yeni Üye
Çok yazdığımı biliyorum özür dilerim ama bende takıntı yaptı biraz ilk olduğu için bugün daldarı aldım yuvalığa koydum yavru daldarı yı yiyor aralarında yemler var onları da yemeye çalışıyor ama petshopta ki abi kafesin altına koyun orada babasından öğreniyorum zaten ama bizim kuşu kafesin altına koyunca ayağı boşluğa takıldı koysan mı koymasa mı bilemedim 27 günlük kuş

Annesi tüylerini yoldu bu arada ondan soruyorum zaten

İşte diyorum ya annesini ayırın, babası bakar.

Bugün şansa atladı yuvalıktan daldarı dan da yiyor baya ama kursağı çok şişkin gibi geldi babası mantarı bulaştırmuş olmasın halsizlik felan yok

Bugün şansa atladı yuvalıktan daldarı dan da yiyor baya ama kursağı çok şişkin gibi geldi babası mantarı bulaştırmuş olmasın halsizlik felan yok
Bana daha çok iyi beslenmiş gibi geldi. Kursakta hava var mı? Şimdi ben sizin durumunuzu anlamadım açıkçası. Babalarında mantar var ve sadece anneleri mi bakıyor kuşlara?

Bana daha çok iyi beslenmiş gibi geldi. Kursakta hava var mı? Şimdi ben sizin durumunuzu anlamadım açıkçası. Babalarında mantar var ve sadece anneleri mi bakıyor kuşlara?
Aynen ama bir süre önce aynı kafesteletdi ve baba anneyi beslerken gördüm ve ayırdım siz anneyi ayırın deyince ne yapacağımı da izlemedim ki o gün indi ve daldarıdan bayağı yiyor ama kursağı çok şiş gibi geldi ve duraksız yiyor yani ben o kadar daldarı istesem yiyemem

Aynen ama bir süre önce aynı kafesteletdi ve baba anneyi beslerken gördüm ve ayırdım siz anneyi ayırın deyince ne yapacağımı da izlemedim ki o gün indi ve daldarıdan bayağı yiyor ama kursağı çok şiş gibi geldi ve duraksız yiyor yani ben o kadar daldarı istesem yiyemem
Tam şu saniye kabuklu Bir yemi kırarken gördüm

Yumurta haşlayıp sarısını püre haline getirip, sulandırıp yedirebilirsiniz.
Önce kürdanla felan gagasına doğru tutun yerse aynı şekilde devam edin. Yemezse şırınga ile az az verebilirsiniz.