Karadeniz Pet

Yeme yeni dusen yavrular ve cinsiyetleri?

Korhan KARAOREN

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhaba arkadaslar,
uc kusum haftasonu yeme dustu, digerleri de bu hafta sonuna kadar yuvadan atlayacaklar. Ikinci resimde ki kusun ceresi mosmor, normal midir? Cinsiyetleri hakkinda bilgi verirseniz sevinirim, tesekkurler.
2klXkq.jpg
DRANPm.jpg
7bL0Da.jpg

Maşallah hepsi birbirinden yakışıklı

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayırlı olsun mor olması normal yukarıdan aşşaya 1.2. resim erkek 3. resimdeki dişi

Cinsiyet için 1-2 hafta beklemenizi öneririm, cere rengi sonradan açılabiliyor. Sarı maskeli gri yavruların anne babalarından biri çift faktör sarı diğeri gri renkli mi? Sarı maskeli kuşlar elde etmeye çalışıyorum, ona göre eşleme yapacam...

Son düzenleme:
Maşallah.Ömürleri uzun olsun İnşallah.Cinsiyet tahminleri yanıltıcı olabilir.Daha sonra tekrar resimlerini paylaşırsanız daha sağlıklı olur bence.Bereketli üretimler.

Maşallah, güzel yavrular. Bereketli üretimler olsun.
1 ve 2 ye erkek, 3 e dışı diyebiliriz. biraz daha zaman geçince
daha netlesir.

Bana hepsi erkek gibi geldi. Maşallah hepsi birbirinden güzel. Allah nazarlardan saklasın.

Cinsiyet için 1-2 hafta beklemenizi öneririm, cere rengi sonradan açılabiliyor. Sarı maskeli gri yavruların anne babalarından biri çift faktör sarı diğeri gri renkli mi? Sarı maskeli kuşlar elde etmeye çalışıyorum, ona göre eşleme yapacam...
merhaba Kaan Bey,erkek gri ama disi hakkinda bir bilgim yok, bu ayirimlar konusunda fikrim yok acikcasi, ben erkegin ve disinin fotolarini ekleyeyim, siz kararinizi verirsiniz, bilgi de verirseniz sevinirim, ben de ogrenmis olurum
b21ALm.jpg
Pod478.jpg

Erkeğin maşallahı var, dişi sarı yüzlü spangle, yavrular irilik açısından babaya daha çok benziyor, güle güle besleyin...

Korhan Abi masallah. Tuyleri kadar omurleri olsun. 1 erkek, 3 disi ama 2 de kararsiz kaldim.

Korhan Abi masallah. Tuyleri kadar omurleri olsun. 1 erkek, 3 disi ama 2 de kararsiz kaldim.
Tesekkurler Gokhan, ikincisini kendime saklayacagim, ucuncuyu hayirlisiyla biri ayirtti, yarin alacak kismetse.

Yeni konu açmadan şansımı buradan deneyeyim. Mesela burada kuşların cinsiyetini nereden anladınız sevgili forum üyeleri??Yani daha çok küçü değiller mi?? Nasıl anladığınızı anlatsanız da biz yeniler öğrensek??

Geri