Karadeniz Pet

Yemin içindeki rengarenk parçacıklar??

Batuhan mert

Yeni Üye
161FADCE-0772-4658-A818-74A6E86FC14D.jpeg
C9C18EA2-41BB-462F-A38F-1540F599A680.jpeg
Quik muhabbet yemi içinden çıkan bu rangarenk parçacıklar nedir bilgisi olan var mı ?

kardeşim o boyalı kuru ekmek. bildiğimiz ekmek :D zaten kuşlar yemez onu, en azından benimkiler yemiyor

kardeşim o boyalı kuru ekmek. bildiğimiz ekmek :D zaten kuşlar yemez onu, en azından benimkiler yemiyor
Benimkilerde yemiyo abi baktım ısırdım falan baya sert bişey bide akıllı yemliğin ağzını tıkıyolar oturdum ayıklıyorum şuan :D

Sen her merak ettiğin yemin içinde ne var diye tadına mı bakıyorsun [emoji2]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende acaba insanlar kuşların yemini yiyor mu hiç diye merak etmiştim demek ki yiyen varmış köpek kedi maması yiyenler gibi [emoji2]

Onlara yumurta maması yaparken havucu bebe bisküvisini yiyorum ben o bana yetiyor shbdns

Ne oldugunu bilmiyorum ama yemin icinde bulunan garip tohumlar gibi bunlarda agirlik yapsin diye konuluyordur eminim..

Meyveli diye kakalıyorlar. Benim de yemişliğim var diş kesmiyor. Kuş yemi tahıl köpek maması gibi değil ayrıca :))

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benimki sadece ironiydi :’) bazı sahipler hayvanlarının mamasını yiyorlar onun için söylemiştim ben tahılı, tohumu ve diğer mamaları ayırt edebiliyorum [emoji4]

Üretim yemlerinde bulunmayan seyler onlar o yüzden hayvanseverleri kandırmak için vitamin adı altında ağırlık yapsın diye konulan şeyler tabiki gerçeklerde var ama kuşlar yemiyor bu arada simge hanim sizin o bur dişi kafesi yer yakında böyle giderse

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üretim yemlerinde bulunmayan seyler onlar o yüzden hayvanseverleri kandırmak için vitamin adı altında ağırlık yapsın diye konulan şeyler tabiki gerçeklerde var ama kuşlar yemiyor bu arada simge hanim sizin o bur dişi kafesi yer yakında böyle giderse

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O yüzden adı Şüşko zaten [emoji4][emoji2]

Geri