Karadeniz Pet

Yemleri kirip yemiyor acliktan ölecek

Hafsa

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar.
3. Ayina gecen muhabbet yavru kusum var. Yemleri kiriyor ve atiyor. Hicbirini yemiyor. Yarim saat yemlerle ugrasiyor fakat baktigimda yemlerin hepsi kirilmis ve yemleri atmis. Kursaginda bir tane bile yem yok..
Normal yem verdim..
Dal dari verdim..
Aspur verdim..
Soyulmus yem verdim..
Yine ayni sekilde yapiyor. Kursagi bomboş. Ve hasta da degil.. cok hareketli..

Yumurta mamasini tek yiyor.
Yumurta mamasina cici bebe irmik pirinc unu ve soyulmus yemi iyice ezip karistirip veriyorumm..
Sadece yumurtayi secip temizleyip yiyor.. yine yemleri yemiyor.
2 haftadir ac kalmasin diye yumurta mamasi veriyorum..

Lutfen bana yardimci olun ne yapacagimi bilmiyorum..
Yavru kusumu kaybetmek istemiyorum benim elime dogdu

Merhaba arkadaslar.
3. Ayina gecen muhabbet yavru kusum var. Yemleri kiriyor ve atiyor. Hicbirini yemiyor. Yarim saat yemlerle ugrasiyor fakat baktigimda yemlerin hepsi kirilmis ve yemleri atmis. Kursaginda bir tane bile yem yok..
Normal yem verdim..
Dal dari verdim..
Aspur verdim..
Soyulmus yem verdim..
Yine ayni sekilde yapiyor. Kursagi bomboş. Ve hasta da degil.. cok hareketli..

Yumurta mamasini tek yiyor.
Yumurta mamasina cici bebe irmik pirinc unu ve soyulmus yemi iyice ezip karistirip veriyorumm..
Sadece yumurtayi secip temizleyip yiyor.. yine yemleri yemiyor.
2 haftadir ac kalmasin diye yumurta mamasi veriyorum..

Lutfen bana yardimci olun ne yapacagimi bilmiyorum..
Yavru kusumu kaybetmek istemiyorum benim elime dogdu

Bilen biri yok mu?

Kuş 3 aylık mı? Fotoğrafını ekler misiniz? Yulaf içi verebilirsiniz yemesi kolay.

Hayvan kabuğu kırıyor ama oyun gibi yutmadan birakiyir size ilk konuda olduğu gibi tavsiyem iç yemi un haline getirin cam blender de bunu yunurta mamasına karıştırın böylelikle normal yemin yararına bakmış okur tane olunca yemez ama un gibi olunca yumurtaya yoksan parçaları mecbur yer
Kuş 3 aylık mı? Fotoğrafını ekler misiniz? Yulaf içi verebilirsiniz yemesi kolay.

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Hayvan kabuğu kırıyor ama oyun gibi yutmadan birakiyir size ilk konuda olduğu gibi tavsiyem iç yemi un haline getirin cam blender de bunu yunurta mamasına karıştırın böylelikle normal yemin yararına bakmış okur tane olunca yemez ama un gibi olunca yumurtaya yoksan parçaları mecbur yer

Un haline getirdim zaten. Ufacik oldular ama onu da siyiriyor yumurtayi tek yiyor bi bakiyorum sadece icine koydugum seyler tek kalmis yumurta yenilmis

Un haline getirdim zaten. Ufacik oldular ama onu da siyiriyor yumurtayi tek yiyor bi bakiyorum sadece icine koydugum seyler tek kalmis yumurta yenilmis
Merak etmeyin un gibi oldu yumurtayı.ince rende de rendeleyin ve karıştırın un halinde ki yemi yumurtaya iyice bulayın kursağına girer o

Merak etmeyin un gibi oldu yumurtayı.ince rende de rendeleyin ve karıştırın un halinde ki yemi yumurtaya iyice bulayın kursağına girer o

Ama bakiyorum geriye sadece irmik ve yem kalmis
Insallah yiyordur

Ekli dosyalar

• 20181007_230450.jpg
    20181007_230450.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 61
Geri