Karadeniz Pet

Yemlikte yatıyor

Gözem Elma

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaşlar dişi kuşum yemlikte yatıyor bir kaç gündür akşamları sebebi ne olabilir

tekmi dişi kuş yoksa çift kuşun dişisimi yemlikte yatıyor.yuva var mı kafeste.varsa yuvaya giriyormu?

yavru ise yuva sendromundan kurtulamamıştır yuva olarak görür. Yetişkin ise yuva yoksa tek se kızgınlık yumurtası yapacaktır yuva olarak görüyordur, yanında eşi var ise yuvalık yoksa kuluçka hazırlığı yapıyor yumrutalıkta yuvalık takınız

yavru ise yuva sendromundan kurtulamamıştır yuva olarak görür. Yetişkin ise yuva yoksa tek se kızgınlık yumurtası yapacaktır yuva olarak görüyordur, yanında eşi var ise yuvalık yoksa kuluçka hazırlığı yapıyor yumrutalıkta yuvalık takınız
Kahraman Bey birde bizim dişi kuşumuz kızgınlık yumurtası yapsa , yanında eşi var kuluçka hazırlıgı yapsa , ama tık yok bizim dişide :) soyadımızı sabır olarak degiştiricez yakında...

Kahraman beyin soylediklerine ilaveten rahat ettigi icinde yatiyor olabilir akilli yemlik mi normal yemlik mi

tekmi dişi kuş yoksa çift kuşun dişisimi yemlikte yatıyor.yuva var mı kafeste.varsa yuvaya giriyormu?
Kahraman beyin soylediklerine ilaveten rahat ettigi icinde yatiyor olabilir akilli yemlik mi normal yemlik mi
Arkadaşlar şöyle anlatıyım eşi var çift kuşlar.
Yuvalık takmadım. Akıllı yemlik değil normal yemlik. Yuvadan ayrılalı çok uzun zaman oldu en azından 2-3 aydır bende bir kaç gündür yapıyor bunu. Eşeliyor ve sonra içine oturuyor sabahları pek denk gelmedim evde olmadığım için ama akşamları dediğim şekilde

Arkadaşlar şöyle anlatıyım eşi var çift kuşlar.
Yuvalık takmadım. Akıllı yemlik değil normal yemlik. Yuvadan ayrılalı çok uzun zaman oldu en azından 2-3 aydır bende bir kaç gündür yapıyor bunu. Eşeliyor ve sonra içine oturuyor sabahları pek denk gelmedim evde olmadığım için ama akşamları dediğim şekilde
kızışma dönemine gelmiştir. Kimi kuşlar erken kızışıp eşe gelebiliyor ya erkeğinden ayırın yada yuvalık takın ama 6 aylık olmadan yuvalık takmak sağlığını risk e atabilir

tak yuvalıgı olsun bitsin ne güzel işte bizdede yuva var yuvaya merhaba bile demiyorlar :(

kızışma dönemine gelmiştir. Kimi kuşlar erken kızışıp eşe gelebiliyor ya erkeğinden ayırın yada yuvalık takın ama 6 aylık olmadan yuvalık takmak sağlığını risk e atabilir
Kahraman bey dişinin kaç aylık olduğunu bilmiyorum cremio olduğu için profildeki resmi ilk aldığım zamanlar çektim. Aldığım kişi satarken 4-6 aylık arası demişti ama forumda öyle olmadığını biraz küçük olduğunu söylediler hiç emin değilim

Suan icin ortalama en az 6 aylik ozaman kizismasi normal

Suan icin ortalama en az 6 aylik ozaman kizismasi normal
Forumdan 2-3 aylık demişlerdi ilk aldığım gün resmini attığımda. Bende alalı 2 ay kadar oluyor erkek kuş da ilk tüyünü bitirdi o çok erken kızıştı dişiyi yanına koyduğum gün çiftleşmek istedi

vay be maşallah :)

Erkekler öyle 3 4 aylikken yerinde tutabilene tunekle kafesle kumanda parmak ne bulurlarsa :D dişilerinde 5 6 aylikken makbul aslinda o yaslarda eş secmiyorlar buyudukce es begenmiyorlar

Ekli dosyalar

• IMG_9508.JPG
    IMG_9508.JPG
    182.8 KB · Görüntüleme: 254
bizede nasip olur inşallah o günleri görmek ben ayırıcam olmazsa kuşları

Forumdan 2-3 aylık demişlerdi ilk aldığım gün resmini attığımda. Bende alalı 2 ay kadar oluyor erkek kuş da ilk tüyünü bitirdi o çok erken kızıştı dişiyi yanına koyduğum gün çiftleşmek istedi

Ne erkekmiş bu yav tahtaya vurun pancar motoru yanında halt etmiş.

tak yuvalıgı olsun bitsin ne güzel işte bizdede yuva var yuvaya merhaba bile demiyorlar :(

Aynı dert bendede var ben çiftimi alırken almadan önce 1 saate yakın iZledim yuvalığa birlikte giriyorlar yem kusuyorlar idi birbirlerine aldım geldim yeni yer stresi olur dedi aldığım kişide ne stresmiş arkadaş dişi erkeği yanına sokmuyor yuvalığın yüZüne baktıkları yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri