Karadeniz Pet

yenı muhabbet kusumun ayagı

enesdrk

Yeni Üye
yenı aldıgım yavru muhabbet kusunun kafesını duzenlerken kactı ve duvara carptı o yukseklıkten yere dustu sonrasında ayagını kullanamadıgını ve hareket ettıremedıgını fark ettım ne yapabılırım olur dıye korkuyorum

Buyuk gecmis olsun muhtemelen incinmistir inşaallah kırık yoktur

Buyuk gecmis olsun muhtemelen incinmistir inşaallah kırık yoktur
tesekkur ederım kırık olup olmadıgını nasıl anlayabılırım. suan kendı halınde bır sıkıntısı yok gıbıyuruyemıyor tabı ama agrısı vsr gıbı durmuyor sadece yaklasınca yada elıme almak ıstersem bagırıyor ve ısırıyor dusmeden once boyle bır durum yoktu

Veterinerde röntgen çekilmesi en net belirleyici faktör olacaktır. Geçmiş olsun. Çok fazla elinize almaya çalışmayın kafeste kendi halinde dursun biraz dinlensin siz de gözleme devam edin.

Veterinerde röntgen çekilmesi en net belirleyici faktör olacaktır. Geçmiş olsun. Çok fazla elinize almaya çalışmayın kafeste kendi halinde dursun biraz dinlensin siz de gözleme devam edin.
tesekkurler bır veterıner arastırıcam yarın insallah pahalı degıldır

Tünekleri tutunuyorsa kirilma veya cikma yoktur incinme vardir

hayır tunekte duramıyor ve ıkı ayak arasında ton fakıda var

ayagını hıc kullanamıyor yarı kapalı ve havada tutuyor daıma . bu yuzden hıc yuruyemıyor yurumeye calısırken yuvarlanıyor

Resim yuklermisiniz. .

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2018-12-03 at 22.25.34.jpeg
    WhatsApp Image 2018-12-03 at 22.25.34.jpeg
    109.5 KB · Görüntüleme: 68
  • WhatsApp Image 2018-12-03 at 22.25.35.jpeg
    WhatsApp Image 2018-12-03 at 22.25.35.jpeg
    106.1 KB · Görüntüleme: 66
Parmağınızı kavrayabiliyor mu ?

hayır hıc hareket ettıremıyor bu sekılde herzman sabıt tutuyor. yem yerken yada kafes ıcerısınde dolanırkende zaten yemlıgı ve sulugu yere koymustum tunege cıkmaya calısıyor ama dusuyor

Anladım ışığı ve kafesin üstünü hava alacak şekilde 4/3 nü kapatın uyusun sabah ilk iş malesef röntgen olucak çok geçmiş olsun anlattiklariniza göre incinme değil bu.

Sabah muhakkak röntgen şart unutmayın. Bizede bilgi verirseniz sevinirim..

ınternette arastırdıgıma gore kımse veterınerlerın ılgılenmedıgını yazmıslar ınsallah ılgılenırler eger ılgılenmezlerse kendım bırsey yapamaz mıyım

Ne olduğunu bilmeden ne tedavisi yapabiliriz ki ?

Sabah iyice araştırın internetten arayın durumu anlatın film çeken illaki vardır eğer yoksa üniversite hastaneleri de çekebiliyor bildiğim kadarıyla. .

Geri