Karadeniz Pet

Yeni Çıkan Yavru Öldü

blackeaglemurat

Meraklı Üye
Merhabalar dün ilk yumurta çıktı çıkan yavru halsiz duruyordu anne biraz beslemişti ama ertesi gün ölü buldum yuvalık içinde koku var ama pis değil önceki kuluçkadan az kuru dışkı var bu sorun olmuş olabilir mi diğer yumurtadan ses gelmeye başladı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yuvrunun kursağı dolumuydu anne yeterince beslememiş olabilir. Bir de yuvalığın fotosunu koyarsanız daha aydınlatıcı cevaplar alabilirsiniz. Kaybınız İçin üzüldüm, diğer kardeşleri sorunsuz yaşar umarım.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yuvrunun kursağı dolumuydu anne yeterince beslememiş olabilir. Bir de yuvalığın fotosunu koyarsanız daha aydınlatıcı cevaplar alabilirsiniz. Kaybınız İçin üzüldüm, diğer kardeşleri sorunsuz yaşar umarım.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yavrunun kursagında yem vardı normal miktarda aşırı değil ilk çıktığı gün gördüğümde önce ki kuluçkadaki gördüğüm yavrular gibi degildi sanki bi halsizlik vardı kursagına baktığımda biraz beslenmişti ama tabi çok dolu değildi .Yuvalıgında fotosu şuan yok evde değilim ama plastik folluklu yuvalık içinde hiç birşey yok talaş koyunca atıyor granür koyunca stres yapıp yumurtayı yuvalıktan atıp kırdı hepsini çıkardım öyle yumurta yapıp oturdu önceki kuluçkada yavrular çıktıkça az az koyup doldurmuştum biraz dışkı vardı az miktarda önceki kuluçkadan kalan çok değil ama koku vardı biraz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi