Karadeniz Pet

Yeni çift kuşlarım yorumlarınızı bekliyorum

Onur Demir

Meraklı Üye
53F47894-62E6-4B0C-A392-B0D0D48C3AD7.jpeg

Yemlik aşağıda birini o yüzden aşağıya aldım aynı İzaya alırsam bu sefer yem sıkıntı olur

Yemlik aşağıda birini o yüzden aşağıya aldım aynı İzaya alırsam bu sefer yem sıkıntı olur
O zaman üstte bir tünek daha var aynı şekilde?

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kapı tarafını karşıdan gören biraz daha uzaktan fotoğraf atın kafes düzenini konuşalım

Tünekleri işaretli yerlere karşıya doğru koyun kalamar kemiğini yuvaya yakın tüneğin üstüne koyun yemlikte zaten tünek var gerek yok mama koyduğunuz kabı da soldaki tüneğin oraya koyun bu şekilde suya kuma kalamara daha kolay erişir ve daha çok alan kalır daha çok hareket ederler uygulayıp resim atın bakalım
a707e10ee7e06c38a315356c713a0c8d.jpg

2 tünek yeterli başka da olmasın

Beyaz tüneği biraz daha arkaya alıcam alttakine dokunmuycam tahtalı olanında yuvalığın üstüne doğru mu koyucam

Beyaz tüneği biraz daha arkaya alıcam alttakine dokunmuycam tahtalı olanında yuvalığın üstüne doğru mu koyucam
Hayır attığım görseldeki yerlerden karşıya olacak şekilde sağda ve solda şimdiki gibi değil dikine koyacaksınız

Tamamdır güzel oldu ortaya salıncak takıyım mu sizce
Eğer gün içinde fazla ilgilenemiyorsan tak oynarlar aynalı değil normal salıncak olabilir

Dişi kızışmış erkekte öyle salıncağı takıcam yerleri hep aynı olucak inş yaza doğru yavru alırım dişim oldukça iri

Dişi kızışmış erkekte öyle salıncağı takıcam yerleri hep aynı olucak inş yaza doğru yavru alırım dişim oldukça iri
Dişi kızışmışsa salıncak iptal edilebilir

Dişi kızışmış erkekte öyle takmıyorum zaten aldığımda birlikteydiler ve şöyle bir şey var ele alışkınlar kendilerini sevdiriyorlar ama tabi bizi değil birbirleriyle ilgilensinler

Geri