Karadeniz Pet

Yeni üretim

Gökhan1996

Yeni Üye
Meraba ben Gökhan güzeller küçük yaşlarda başladım muhabbet kuşu beslemeye yeni yeni üretime başlıyorum yaşım 20 bunlarda ilk çiftim 1 2 aya 5 6 çifte çıkarmaya düşünüyorum şuan İngiliz hollanda kırması erkekle çek dişi m var 4 tanede yavru
IMG_20170129_225446.jpg
IMG_20170201_202828.jpg
IMG_20170201_202852.jpg

benimkide hiç ötmüyo ve yerinde duruyo sürekli yeni aldım çok hareketsiz napsam bilemedim umarım alışır bana umarım başarılı olursunuz üretimde :):)

Yeni yavruysa normaldır kabarık durup devamlı ısınmaya çalışıyolar vitaminlerini eksik etmemenizi öneririm teşekkür ediyorum bu arada

ben teşekkür ederim tavsiyeniz için limon damlattım ama belkide sevmediği için içmedi gidip vitamin almam lazım elimde vitamin yok

Limonu ben tavsiye etmiyorum c vitamini olarak vermek isteniz büyük ihtimal portakal elma gibi meyveleride verebilirsiniz havuş ıspanak gibi doğal vitamindir ama mülti vitamin almanızı şiddetle tavsiye ederim

Allah sağlık versin nazarlardan korsun maşallah çok güzel .

Limonu ben tavsiye etmiyorum c vitamini olarak vermek isteniz büyük ihtimal portakal elma gibi meyveleride verebilirsiniz havuş ıspanak gibi doğal vitamindir ama mülti vitamin almanızı şiddetle tavsiye ederim
Çok teşekkür ederim yarın hemen alıcam

Merhaba arkadaslar. Bana yardımcı olabilir misiniz lütfen. Kuşum kusuyor sonra geri yiyor. Bi saat bir bucuk yasinda. Ve 3_4 ayliktan beri konusuyor.bugundee uc bes kez yapti bunu. Tane tanede kusuyor..mukusluda. Kusup kusup yiyor. Video da var ama nasil yukleyecegimi bilemedim.

Ekli dosyalar

• 20170201_205420.jpg
    20170201_205420.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 8
Ricam ederim semra hanım ☺ barış bey çok teşekkür ederim

Merhaba arkadaslar. Bana yardımcı olabilir misiniz lütfen. Kuşum kusuyor sonra geri yiyor. Bi saat bir bucuk yasinda. Ve 3_4 ayliktan beri konusuyor.bugundee uc bes kez yapti bunu. Tane tanede kusuyor..mukusluda. Kusup kusup yiyor. Video da var ama nasil yukleyecegimi bilemedim.
muhabbet kuşları heycanlandığı zaman kurabiliyor benim dişi kuşumda 1 2 kelime konuşabiliyodu ve tekdi o zaman beni gördüğü zaman kusuyodu bazen ama bu bi hastalıl belirtiside olabilir kesin teşhisi veterinerler yapabilir