Karadeniz Pet

Yeni Şımarığım

• Konbuyu başlatan oem
  • Başlangıç tarihi
maşallah oguzz çok güzelmiş buncağaz alışıkmış ne güzel

rica ederim oğuz beyy.burdada karşılaşmak varmış nasipte :)))) ama yemesi nasıl videolarını izledim aynı benim ölen muhabbetim gibi çok hareketli yaaaa.kendilerine zarar veriyorlar böyle olunca :((((((((

rica ederim oğuz beyy.burdada karşılaşmak varmış nasipte :)))) ama yemesi nasıl videolarını izledim aynı benim ölen muhabbetim gibi çok hareketli yaaaa.kendilerine zarar veriyorlar böyle olunca :((((((((
O videodakiler eski cennetten :) yenisinin ilk videosu bu ve öbür forumdakiler yeni,elle besliyorum iş güç arasında :) sizin ufaklıga da cok uzuldum basınız sag olsun..

Cennet papağanları çok güzel ama benimde vardı 2 de mubişim vardı çok ses çıkarıyorlar diye vermek zorunda kaldım cennet papağanımı ama bu kadar uysal değildi. Maşallah çok güzelmiş.

inanmıyorum yaaa :) maşallah. ben kaç defa elimi kanatmasına izin vermiştim böyle sevdirsin diye ama bana mısın demedi maşallah maşallah valla gözüm değecek.

Yuvadan cikar cikmaz.ortami görmeden alirsaniz inanin alisıyolar rumeysa hanim.ama salmada yetisen degil.ev üretimi olmasi sart.korku bilmeden alirsanız tadından yenmiyorlar masallah.:)))

Geri