Karadeniz Pet

Yeni aldığım iki kuşum

renan

Meraklı Üye
Ş.a. arkadaşlar aldığım iki yeni kuşunun cinsiyeti nedir arkadaşlar birde bu kuşlarım ırkı yani cinsi şimdiden herkese yorumlar için teşekür ederim .

Ekli dosyalar

• 20171109_194838.jpg
    20171109_194838.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 42
  • 20171109_194959.jpg
    20171109_194959.jpg
  • 15102477122971414043299.jpg
    15102477122971414043299.jpg
beyaz olan kesn erkek ama mavi de sanki erkek gibi ya da diğerinden daha küçük onun hakkında emin değilim

Biraz Daha net sanki

Ekli dosyalar

• 20171109_194659.jpg
    20171109_194659.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 36
  • 20171109_195004.jpg
    20171109_195004.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 36
bence erkek ama daha tecrübeli arkadaşlar daha net bilgi verecektir maşşalh güzel kuşlar

ırk konusunda bilgim yok malesef

Üstatlardan yorum bekliyorum ikiside erkekse deyiştircem dişilen yorumlarınızı bekliyom arkadaşlar

Üstatlardan yorum bekliyorum ikiside erkekse deyiştircem dişilen yorumlarınızı bekliyom arkadaşlar
"Üstadlardan yorum bekliyorum. İkisi de erkekse değiştireceğim. DİŞİLEN(?) Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar."
Sanırım bu şekilde daha doğru oluyor.
Fotoğraflar çok kötü. Cihaz, odaklanması gereken yere değil, başka yere odaklanmış. Görünüşe göre ikisi de erkek. Açık renkli olan şüpheli.

"Üstadlardan yorum bekliyorum. İkisi de erkekse değiştireceğim. DİŞİLEN(?) Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar."
Sanırım bu şekilde daha doğru oluyor.
Fotoğraflar çok kötü. Cihaz, odaklanması gereken yere değil, başka yere odaklanmış. Görünüşe göre ikisi de erkek. Açık renkli olan şüpheli.
Bukadar

Süleyman bey biz köylü adamız bizde tahsil bukadar idare edin bırakın e türkçe sözlükten bakar da öyle yazarım. Birde bu fotoma bakarmısınız bu sefer net gibi

Ekli dosyalar

• 20171110_091147.jpg
    20171110_091147.jpg
    949.6 KB · Görüntüleme: 23
  • 20171110_090811.jpg
    20171110_090811.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 23
anlayamadım ama iri kuşlar gibi duruyor maşallah. başkaları gibi birşey atıp yanlış yönlendirmiş olmayayım. kırık olabilirler. benim düşüncem yerli olabilecekleri yönünde. alırken size ne dendi?

anlayamadım ama iri kuşlar gibi duruyor maşallah. başkaları gibi birşey atıp yanlış yönlendirmiş olmayayım. kırık olabilirler. benim düşüncem yerli olabilecekleri yönünde. alırken size ne dendi?
Acık renk olan jumbo dedi diğeri mavi olanda kırık dedi doğrumudur bilmiyom maviyi verip dişi alcam

banada aynen öyle geldi. doğru tahmin etmişim. ben de olsam açık renkliyi tutar diğerini değiştirirdim. o da güzel gerçi ama açık renkli kuşlara zaafım var

Süleyman bey biz köylü adamız bizde tahsil bukadar idare edin bırakın e türkçe sözlükten bakar da öyle yazarım. Birde bu fotoma bakarmısınız bu sefer net gibi
Biz de Paris'te büyümedik, biz de köylüyüz. Tahsil konusunda bir şey diyemem. Kuşlar iri gibi, ama jumbo diye bir cins yok, sadece iri kuşlar için kullanılan bir tabir. Eş alırken, imkan varsa, dişinin erkeği seçmesine ve yaş-boyut olarak yakın olmalarına dikkat etmelisiniz.

Biz de Paris'te büyümedik, biz de köylüyüz. Tahsil konusunda bir şey diyemem. Kuşlar iri gibi, ama jumbo diye bir cins yok, sadece iri kuşlar için kullanılan bir tabir. Eş alırken, imkan varsa, dişinin erkeği seçmesine ve yaş-boyut olarak yakın olmalarına dikkat etmelisiniz.
Bunlar yeme yeni düşmüş yavrular eş secerlermi dersiniz atsak salmaya acık renk olan erkekmi acaba maviyi verip dişi alıcam yorum icin teşekürler

Muhakkak diğerlerine nazaran daha iyi anlaşabildiği birini bulacaktır. Sonuçta evlilik sadece çiftleşme değilki. şükür ki biz insanlar gibi değiller. Önce oturup konuşacak, planlarını anlatacak sohbet edecekler cilveleşecekler ve zaman içerisinde çift olacaklar. birde alelade biri gelse yanına kafaları hiç uyuşmayan, örfü adeti tutmayan konuşabilecek iki çift lafı olmayan... onların bir aile kurması nasıl düşünülebilirki?
Konuya bu yönü ile bakarsak yeme yeni bile düşmüş olsa sonuçta kendisine dişiler arasından şimdilik bir arkadaş seçecektir. Bu da ileride eş olmalarının yolunu kolaylaştıracaktır. Ancak yaşlarının birbirlerine yakın olması da sizin ve kuşların lehine olacaktır. hiç olmadı baktınız bir sohbet yakınlaşma yok ozaman seçersiniz bir dişi ve gözlemlersiniz. birlikte büyüyecekleri için birbirlerine alışmaları büyük halde birleştirilmelerinden daha kolay olur. bir müddet sonra da siz tecrübe ettikçe çift olup olamayacaklarına karar verirsiniz. ancak Büyük ihtimal 9-10 ay beklemeniz gerekecek minimum...

Yavru olduklarını unutmuşum, yavru iken biraraya getirilirse, eş tutmaları daha kolay olur. Ama yine de yavru kuşlar bile anlaşamayacaklarını belli ederler. Baktınız pek anlaşamıyor gibiler, değiştirirsiniz

Geri