Karadeniz Pet

Yeni aldığım kuşum 2 gün önce bilgi lütfen

• Konbuyu başlatan RookSword
  • Başlangıç tarihi
MaşAllah güzel bir kuş hayırlı uğurlu olsun :) Hangi konularda bilgi almak istiyordunuz keşke resim altına yazsaydınız bizde ona göre yardımcı olsaydık :)

çok özür dilorum kuşumun yaşı kaç ve cinsiyeti hakkında verebilriseniz sevinirim

ve daha uçmayı bilmior ne zaman öğrenir dışarı çıkınca sırf yürüo

Kuşunuz 1-1,5 aylık civarında. Henüz yavru :) Cinsiyeti hakkında şuan yorum yapmak her ne kadar doğru olmasada büyük bir ihtimalle DİŞİ.

bu kadar ele çabuk alışmasına şaşırdım kardeşim baya bi elime zıplayıverio hemen kuşumuzun ırkı ne peki ?

Ele alışması çok çok normal çünkü o henüz bir yavru elinizden inmez ki :) Uçurmaya çalışmayın çünkü henüz ufak. Kendi uçmak istediği zaman uçar zaten. Irkı yerli gibi duruyor. Bir kaç fotoğraf daha eklerseniz daha detaylı bilgi verebiliriz.

Maşallah, hayırlısıyla büyüsün çok sevimli duruyor

Kuşunuz gagasından görüldüğü üzere bir yavrudur.O kahvelik 2.ayını doldurduğunda geçer,size çok çabuk alışır çünkü sizi ebeveyn olarak görüyor.Uçurmaya çalışmayın bol bol konuşun ve ilgilenin :)

ağrı doğubayazıtta mı? :( malesef yok hocam bu çevrelerde. Tek umudum Erzurum haftasonu gideceğim inş.

1.5 aylık dişi ama büyüyünce cere rengi değişebilior benim birçok kuşumda oldu

yorumlarınız için teşekkürler şuan kuş elime gelior ama ileride bu benden korkmaz dimi

Geri