Karadeniz Pet

Yeni aldığım muhabbet kuşumun cinsiyeti nedir??

gokhan4444

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ben dün yeni bir muhabbet kusu aldım. Veren kişinin dediğine göre 8 haftalık ve sanırsam albino. Veren kişi erkek olabilir ama emin değilim dedi. Bende pek bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• 20170516_190500.jpg
    20170516_190500.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 23
  • 20170516_190505.jpg
    20170516_190505.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 18
Genelde yavrularda cere renginin tamamı aynı. Yani burun delikleri çevresi de cere rengi gibi mor yada pembe olur. ;) Dişilerde ise burun delikleri içerisinde beyazlık olur uzaktan çekim yaptığın için yaklaştırdığımda resmini onu tam göremedim bence erkek diğer arkadaşlar da fikirlerini söyleyeceklerdir.

Genelde yavrularda cere renginin tamamı aynı. Yani burun delikleri çevresi de cere rengi gibi mor yada pembe olur. ;) Dişilerde ise burun delikleri içerisinde beyazlık olur uzaktan çekim yaptığın için yaklaştırdığımda resmini onu tam göremedim bence erkek diğer arkadaşlar da fikirlerini söyleyeceklerdir.
Resimde burun deliklerinin çevresi hafif beyaz gibi çıkmış ama tek renk ceresi hic beyazlik yok. Birde resimden göründüğü kadarıyla sizce 8 haftalikmi yoksa daha mi büyük?

Kaç aylık olduğu konusunda çok fazla emin değilim o yüzden yanlış yada eksik bilgi paylaşmak istemem. Üretici arkadaşlar mutlaka yorum yapacaklardır bu konu hakkında ;) Ayrıca kafesindeki tüneklerden birini çıkartsan daha iyi olur kuşa uçma zıplama imkanı sağlamıyorsun.

Kaç aylık olduğu konusunda çok fazla emin değilim o yüzden yanlış yada eksik bilgi paylaşmak istemem. Üretici arkadaşlar mutlaka yorum yapacaklardır bu konu hakkında ;) Ayrıca kafesindeki tüneklerden birini çıkartsan daha iyi olur kuşa uçma zıplama imkanı sağlamıyorsun.
Cok teşekkür ederim peki çıkaririm :)

Geri