istanbul escort

Sakuram

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
29 Kas 2016
1,939
651
113
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Sultan P., Diğer E. Hayvanlar
Kuş sayısı
20 tane ve üzeri
Arkadaşlar şimdi resimlerini sizinle paylaşacağım sultan papağanlarım dün elime ulaştı, fakat dişi sandığım arkadaşın boynundaki tüyler yolunmuş, aracı olan adam, çiftleşme için erkek dişiyi yolar, demiş fakat bana değişik geldi, böyle bir şey mevcut mudur bunu merak ettim? Bir de yaşları hakkında siz de yardımcı olabilir misiniz? Tam olarak kestirmek mümkün değil tabii.. Benim tahminim yaşları 1 buçuk yıl civarı. Altlarında 3 yumurta var fakat yatmıyorlar şu an, sarı tacı olan şu an dahi yuvalığın içinde, sıklıkla giriyor. Sarı taçlı erkek zannımca, melez değiller kolay anlaşılıyor ; gri tacı olanın kuyruğunda çizgiler mevcut. Benden önceki sahiplerinin çocukları sürekli yuvalığı açıp kapatmışlar ve folluk mevcut değildi, yumurtalar dağınıktı ve buz gibiydi..

Çok tatlılar geldikleri an çok sevdim, temiz kafesime aldım. Sürekli çekirdek vermişler, başka bir şey yok. Bir de ekmek vardı kafeslerinin altında, ben yem aldım onu veriyorum şu an. Yapmış olduğum mamadan onlara da verdim. Suları değiştirdim, elma sirkesi damlattım. Akıllı yemlik koymak istedim dün gece, koydum da; çünkü, yem kapları kafesin içinden takılan çukur yem kaplarındandı ve sürekli içine basıp etrafa sıçratıyorlardı fakat bugün uyandığımda akıllı yemlikten hiç yememiş olduklarını gördüm ve eski yem kaplarını koydum. Akıllı yemlik sultanlar için uygun değil midir, bunu da merak ediyorum?
Ekli dosyayı görüntüle 17130
Ekli dosyayı görüntüle 17131
Ekli dosyayı görüntüle 17132
Ekli dosyayı görüntüle 17133
Ekli dosyayı görüntüle 17134
 
Son düzenleme:

ömerve

Profesyonel
24 Haz 2017
1,036
292
83
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Arkadaşlar şimdi resimlerini sizinle paylaşacağım sultan papağanlarım dün elime ulaştı, fakat dişi sandığım arkadaşın boynundaki ütyler yolunmuş, aracı olan adam, çiftleşme için erkek dişiyi yolar, demiş fakat bana değişik geldi, böyle bir şey mevcut mudur? Bir de yaşları ve cinsiyetleri hakkında siz de yardımcı olabilir misiniz? Benim tahminim yaşları 1 buçuk yıl. Altlarında 3 yumurta var fakat yatmıyorlar şu an, sarı tacı olan :) şu an dahi yuvalığın içinde, sıklıkla giriyor. Benden önceki sahiplerinin çocukları sürekli yuvalığı açıp kapatmışlar ve folluk mevcut değildi, yumurtalar dağınıktı ve buz gibiydi..

Çok tatlılar geldikleri an çok sevdim, temiz kafesime aldım. Sürekli çekirdek vermişler, başka bir şey yok. Bir de ekmek vardı kafeslerinin altında, ben yem aldım onu veriyorum şu an. Yapmış olduğum mamadan onlara da verdim. Akıllı yemlik koymak istedim dün gece, koydum da; çünkü, yem kapları kafesin içinden takılan çukur yem kaplarından dı ve sürekli içine basıp etrafa sıçratıyorlardı fakat bugün uyandığımda akıllı yemlikten hiç yememiş olduklarını gördüm ve eski yem kaplarını koydum. Akıllı yemlik sultanlar için uygun değil midir, bunu da merak ediyorum?
Ekli dosyayı görüntüle 17130
Ekli dosyayı görüntüle 17131
Ekli dosyayı görüntüle 17132
Ekli dosyayı görüntüle 17133
Ekli dosyayı görüntüle 17134
hocam çok bilgim yok ama yemlikten yemeye alışkın olmadıkları için yememiş olabilirler
 

Sakuram

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
29 Kas 2016
1,939
651
113
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Sultan P., Diğer E. Hayvanlar
Kuş sayısı
20 tane ve üzeri
Mesele şu aslında; sultanlar için akıllı yemlik uygun mudur ve akıllı yemliğe alışırlar mı, çünkü bunlar iyi bir bakımdan gelmediler bana, normalde agresif hayvanlar zaten ama bunlar çift halinde olduğu için sakinler tabi; daha iyiler ama dişide ki boyun tüyleri yolunması değişik geldi. Büyük ihtimalle yine bakımdan kaynaklanmış olmalı diye düşünüyorum ama bende sultanlarda henüz uzman değilim bu yüzden uzmanlara danışayım dedim
 
Son düzenleme: