Karadeniz Pet

yeni aldığım çift muhabbet kuşlarım

MİKAİL

Yeni Üye
arkadaşlar bugun yeni bir çift olarak muhabbet kuşu aldım. getirmeden kafese akıllı yemlik yuvalık gaga taşı minarel taktım. ayrı bir yemliğede nijer taktım. kuşu üreticiden çift olarak aldım. kuşların 1 yaşında olduğunu söyledi. kuşlarımı getirdim kafese bıraktım ve 10 dkl sonra ikisde yuvanın içerisine girdi. kafesi evin kullaılmayan odasına koydum ve üzerine ince bir tül örttüm. yavru almam için ne yapmam gerekiyo. kafese yuvanın içerisine veya bilmedim ne var. yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar.

sabahtan beri hep yuvanın içerisinde durdular yem harici

Bu videoyu iyi izle

Haftada 3 gün mama ver

Sularına multivitamin,probiyotik vermeyi unutma

kuşları eş şekilde aldım kaşıyolar birbirlerini kavga yok. ama yuvadan hiç çıkmıyolar. üzerlerine ince beyaz tül attım

kuşları eş şekilde aldım kaşıyolar birbirlerini kavga yok. ama yuvadan hiç çıkmıyolar. üzerlerine ince beyaz tül attım
tülü al, ilgilenme onlarla çıkarlar. yukarıdaki videoyu izle

kafes duvarda takılı değil, o yüzden dışarısnı gösteren tül atmıştım üzerine almasam sorun olurmu

kafes duvarda takılı değil, o yüzden dışarısnı gösteren tül atmıştım üzerine almasam sorun olurmu
nasıl yani kafes duvarda takılı değil derken? kafes üretim kafesi olursa iyi olur

tekli üretim kafesi, boş odada duruyo ama kapı olmadığı için hareketlerden ürkmesin diye

tekli üretim kafesi, boş odada duruyo ama kapı olmadığı için hareketlerden ürkmesin diye
anladım kapı yoksa tabi o sorun olmaz. kafesin üzerinde sandım tülü. oda ışıkalıyor mu ?

tül kafesin üzerine örtülü ama ışık alır

Oncelikle hayirli olsun kardesim. Fotoğrafları var mı?

foto çekemiyorumki kuşlar bir türlü yuvalıktan çıkmıyor kardeş

Yuvaligin icindelerken de cekebilirsin. Sorun olmaz

yuvalık üstten açılmalı açınca dışarı kaçarlar diye çekemiyorum. birde nden yuvadan çıkmıyolar

GÜNCEL

arkadaşlar kuşlarımı alalı 3 gün oldu yuvalıktan ikiside bir türlü çıkmıyor

Kolayı var yuvalığı çıkar 2 gün alışşsınlar çevreye sonra tak

Geri