Karadeniz Pet

Yeni Aldığım Erkek Muhabbet Kuşu İshal Mi ?

ArdaSa06

Yeni Üye
Arkdaşlar merhaba bugün kuşuma eş aldım aldığım eşin dışkısı çok sulu acaba hasta mı ?
dsg.jpeg

Uçtuğunda yada yorulduğunda fıs fıs şeklinde ses var diğerlerini hiç görmedim ama görürsem burdan yazarım.
Kuyruğun aşağı yukarı hareket etmesi, hırıltılı nefes alma, hapşırma tıksırma, uçtuğunda yada yorulduğunda fıs fıs şeklinde çıkarması, gagasını kafes demirlerine takıp uyuması var mı ? Yoksa sorun yok esneyebiliyorlar.

Abi şuan ağzını sürekli açıp kapatıyor bunu 5-8 kere tekrarlıyor sonra duruyor ve yeniden başlıyor
Kuyruğun aşağı yukarı hareket etmesi, hırıltılı nefes alma, hapşırma tıksırma, uçtuğunda yada yorulduğunda fıs fıs şeklinde çıkarması, gagasını kafes demirlerine takıp uyuması var mı ? Yoksa sorun yok esneyebiliyorlar.

Kusma yada ağızda köpürme var mı? Videoya çekebilirsem daha sağlıklı olur
Abi iki sorum var
1.Abi sen 'gagasını kafes demirlerine takıp uyuması var mı ?' diye sormuştun uyumuyor ama böyle yapıyor
2. İshal için kalaidon damla olur mu ?

Ekli dosyalar

• IMG_20200528_141614.jpg
    IMG_20200528_141614.jpg
    807.9 KB · Görüntüleme: 25
Abi iki sorum var
1.Abi sen 'gagasını kafes demirlerine takıp uyuması var mı ?' diye sormuştun uyumuyor ama böyle yapıyor
2. İshal için kalaidon damla olur mu ?
Kaleidon probiyotik ve kuşlarda hiç kullanmadım bilmiyorum etkilerini. Probiyotikten önce ge oral ile su kaybının önlenmesi lazım.

Ağzını açıp kapatmasını normal olarak görüyorum diğer semptomlar ile birlikte görülürse solunum yolu sorunu üzerinde durabiliriz.

Kaleidon probiyotik ve kuşlarda hiç kullanmadım bilmiyorum etkilerini. Probiyotikten önce ge oral ile su kaybının önlenmesi lazım.

Ağzını açıp kapatmasını normal olarak görüyorum diğer semptomlar ile birlikte görülürse solunum yolu sorunu üzerinde durabiliriz.
Abi yanlış fotoğrafı atmışım doğrusu bu olucak ge oral i bügün alıcam ve kuş geldğinden beri su içtiğini görmedim.

Abi fotoğraf atıcam ama atamıyorum izin vermiyor

Abi eklemek istediğiniz dosya çok büyük diyor sadece fotoğraf atıcam.

Geri