Karadeniz Pet

Yeni aldığım muhabbet kuşu çok hızlı nefes alıp veriyor

DiBu

Yeni Üye
Merhaba bugün engelli olduğu için sahipleri tarafından petshopa bırakılan bir muhabbet kuşu aldım ordaykende fark ettim çok hızlı nefes alıp veriyor amacım asla geri götürmek değil sağlıklı olabilmesi için elimden geleni yapmak) birde sizlere sormak istedim solunum yoluyla alakalı bir hastalığı olabilir mi yoksa kanat eğriliği var sırt kısmı kambur gibi vücudun eğriliğinden kaynaklanan bir durum mu yardımcı olursanız çok sevinirim

Video yüklemeye çalışıyorum ama hata veriyor sanırım

Rica ederim. uçtuktan sonra mı böyle oluyor yoksa hep mi?
Dün sahiplendim petshopta kafesin içindeykende böyleydi uçmadığı zamanda hızlı hızlı nefes alıyor sırtıdaki eğrilikten dolayı çok iyi uçamıyor zaten.

Ekli dosyalar

• 20210529_162614.jpg
    20210529_162614.jpg
    730.4 KB · Görüntüleme: 25
İskelet sisteminde sorun var sanırım veterinerin görmesi sağlıklı olacaktır solunum sorunu yaşamasının sebebi fiziksel sorunundan kaynaklı olabilir net yorumu ancak veteriner verecektir.
Maalesef bulunduğum yerdeki veterinerlerin kuşlardan anlamadığını 1 ay önce acı bir tecrübeyle öğrendim veterinerlik fakülteleri açılınca oraya götürmek daha sağlıklı olacak gibi geliyor zaman ayırıp cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim

Geri