Karadeniz Pet

Yeni Aldığım Muhabbet Kuşu Kanatlarını Gerneştiriyor

takomlii

Yeni Üye
Merhabalar arkadaşlar, biliyorum çok konu açtım. İki gün önce eve yeni bir kuş aldım. Hareket falan etmeyip olduğu yerde duruyor. Yemek de yemiyor. Bugün yanına doğru yaklaştığımda gelen titremesi ile beraber kanatlarını da hafif açıp geri düzeltiyor. Bir ayağını da içine çekiyor. Neden bu hareketi yapar?

Daha yeni almışsınız eve ve size alışması lazım çok normal korkması titremesi. Kuşlar normalde de bi ayağını içine çekebilirler uyurken ve ya dinlendirmek amaçlı. Siz sürekli ilgilenin kafes içinde korkusu geçsin güven kazansın 1 hafta kadar da kafesten çıkartmayın hiç

Daha yeni almışsınız eve ve size alışması lazım çok normal korkması titremesi. Kuşlar normalde de bi ayağını içine çekebilirler uyurken ve ya dinlendirmek amaçlı. Siz sürekli ilgilenin kafes içinde korkusu geçsin güven kazansın 1 hafta kadar da kafesten çıkartmayın hiç
Vallahi heyecandan ailecek gidip gelip başında oturuyoruz. Konuşuyoruz 😂

😁😁Şanslı kuşlardan biri daha. Size alışır muhtemelen yavru olduğu için bıcır bıcır da konuşur
Siz öyle diyince daha da bir heyecanlandım. Babam bile gelip gidip başında ıslık çalıyor. Çok şaşırdım. Özelden numaramı paylaşsam aklıma takılan konularda yardım danışabilir miyim?

Siz öyle diyince daha da bir heyecanlandım. Babam bile gelip gidip başında ıslık çalıyor. Çok şaşırdım. Özelden numaramı paylaşsam aklıma takılan konularda yardım danışabilir miyim?
Burdan da özelden yazabilirsiniz ben aktifim sürekli mutlaka cevaplarım

Geri