Karadeniz Pet

Yeni aldığım muhabbet kuşum kaç aylık

Froozen

Meraklı Üye
Kuşumu yeni aldım küçük görünüyor ama yaşı büyük galiba

Ekli dosyalar

• 20181021_073802.jpg
    20181021_073802.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 42
Önceki kuşun o kadar eziyet görürken kalkıp yenisini mi aldın?
Hayır bu eskisi artık daha güvenli olucak kuşum çünkü annem babam ayrı ben annemlerdeydim ama babam veteriner olduğu için o bakıyor her hafta sonları babam beni alıyor ve okul bittiğinde 3 ay her neyse burda soru soruyırun düzgün cevap verirsen mutlu olurum

Hayır bu eskisi artık daha güvenli olucak kuşum çünkü annem babam ayrı ben annemlerdeydim ama babam veteriner olduğu için o bakıyor her hafta sonları babam beni alıyor ve okul bittiğinde 3 ay her neyse burda soru soruyırun düzgün cevap verirsen mutlu olurum
Ha bide o kadar eziyet eden baban veteriner adı ne bu babanın?

Froozen isimli kullanıcı bence siteyi Troll yo
Ve yönetim hala böyle konular açmasına izin veriyor. Mod arkadaşlar konu ile ilgilenirse bizimde tekrar siteye girmeye hevesimiz olur...

Ve yönetim hala böyle konular açmasına izin veriyor. Mod arkadaşlar konu ile ilgilenirse bizimde tekrar siteye girmeye hevesimiz olur...
Hayır troll felan değil sadece olan şeyleri sağlama almak için abartarak söylüyorum hayvan eziyet felan çekmiyor gayet mutlu şuanda

Bence troll olması anlattıklarının gerçek olmasından daha iyi.eğer gerçekse resmen hayvan eziyet çekiyor.yönetimin el atması lazım.

Bence troll olması anlattıklarının gerçek olmasından daha iyi.eğer gerçekse resmen hayvan eziyet çekiyor.yönetimin el atması lazım.
Zaten açtığım konular olmadı olursa nasıl
müdahale etmem lazım onu merak ediyorum

Son düzenleme:
Zaten açtığım konular olmadı olursa nasıl
müdahale etmem lazım onu merak ediyorum
Olmamış şeyi olmuş gibi anlatman bence çok yanlış.insanlar vakit ayırıp cevap yazıyorlar sen onları kandırmış oluyorsun.birde üstüne boşverin benim soruma cevap verin şimdi diye üste çıkıyorsun pes yani.

Geri