Karadeniz Pet

Yeni başlıyorum

• Konbuyu başlatan Ali Pazarlı
  • Başlangıç tarihi
A

Ali Pazarlı

Guest
Yeni başlıyorum kuşumu nerden almalyım

Ev üreticisi varsa ordan alman daha iyi olur yeni yeme düşmüş 2 aylık bir kuş alırsan çok kolay alıştırır ve eğitirsin.

Dükkanlarda satanlarda alma bence hepsi işin parasında. Severek bu işi yapan kişilerden al biraz geçersen yeterince sitede mevcut zaten. Hayırlı olsun şimdiden.

tavsiyem petshoplardan alma eğer bildiğin üretici varsa ordan al daha sağlıklı oluyor forumda da üretici arkadaşlarımız var

Dükkanlarda satanlarda alma bence hepsi işin parasında. Severek bu işi yapan kişilerden al biraz geçersen yeterince sitede mevcut zaten. Hayırlı olsun şimdiden.

Ben güvenilir pet shopdan aldım valla her petshop aynı değil

Ben güvenilir pet shopdan aldım valla her petshop aynı değil

Öyledir tabi ki genelleme yapmak doğru olmaz elden alırken bile sıkıntı olarabilir hiç belli olmaz. Ama eşeği sağlam kazığa bağlamak gerekir.

Kuş sağlıklı sorunsuz olsunda nerden alırsan al tüyleri parlak olsun ayaklarında gagasında mantar olmasın vede tünekte düzgün dursun eğitmek istiyosunuzda yavru olsun gözü simsiyah gagasında da siyahlık olursa iyi olur. Şimdiden hayırlı olsun

Cok tesekkur ederim fakat tanidigim bir uretici yok ve yasim 16 ailem de ugrasmiyor ger seyvbna ait uretmek istemiyorum alip egitip beslemek istiyorum galiba pethbshop dan secicem

Geri