Karadeniz Pet

Yeni bir erkek yavru Muhabbet kuşu alıcam tavsiyeler

Recai SULAMİS

Moderatör
Yönetici
Arkadaşlar yavru erkek muhabbet kuşum öldü çok üzülüyorum ağladım, b ir muhabbet kuşu daha alıcam yeni muhabbet kuşuma gözüm gibi bakıcam artık tavsiyeleriniz neler petshopa gittiğimizde hangi muhabbet kuşlarını almalıyım, hastalıklar hakkında bilgi verirseniz sevinirim hasta olduğunda ne yapmalıyım kısaca bilgi verirseniz çok sevinirim

Selam. Bende dün sabah aldım. Sana tavsiyem,kafese elini soktugunda en çok kaçmayanı seç. Biraz gözlemle en hareketli olanı ve en az gaga kullananı seç. Benimki çok hareketli amuda kalkıyor takla atıyor yani iyiki bunu seçmişim . Okadar şanslıyımki ısırmayı bilmiyor gaga asla kullanmıyor . Kafesi ve rengi tweety çizgi filmindekinin aynısı. Adıda tweety ogluşumun

Selam. Bende dün sabah aldım. Sana tavsiyem,kafese elini soktugunda en çok kaçmayanı seç. Biraz gözlemle en hareketli olanı ve en az gaga kullananı seç. Benimki çok hareketli amuda kalkıyor takla atıyor yani iyiki bunu seçmişim . Okadar şanslıyımki ısırmayı bilmiyor gaga asla kullanmıyor . Kafesi ve rengi tweety çizgi filmindekinin aynısı. Adıda tweety ogluşumun
Dostum saol da ben bunları biliyorum zaten yavru muhabbet kuşları çok ısırmaz bana hastalıkları hakkında bilgi ne yapmak gerek gibi bunlar hakkında bilgi lazım

Foto atarmısın kuşunu merak ettim

Foto atarmısın kuşunu merak ettim
H
20191115_193317.jpg
20191115_193303.jpg
20191115_193303.jpg
20191115_193204.jpg

ik geldiginde hep oraya gidiyordu şimdi alıştı bize gitmiyor. birşey sormak istiyorum kuşum 10 saniyede bir hapşuruyor hastamı ne yapabilirim ?
Eğer sürekli oluyorsa sıkıntı olabilir sıcak tutun kuşunuzu

@Recai bence pet shop dan alma. Bir tanıdığın üretici varsa oradan al. Pet shop sahipleri onlara para gözüyle bakıyorlar, onları neredeyse çöp yerine koyuyorlar. Bildiğin veya güvendiğin pet shop sahibi veya üretici varsa ancak oradan al, sana tavsiyem budur :).

@Recai bence pet shop dan alma. Bir tanıdığın üretici varsa oradan al. Pet shop sahipleri onlara para gözüyle bakıyorlar, onları neredeyse çöp yerine koyuyorlar. Bildiğin veya güvendiğin pet shop sahibi veya üretici varsa ancak oradan al, sana tavsiyem budur :).
Dostum konu hort. :) kasım 2019 da açılmış konu bir bak.

Geri