Karadeniz Pet

Yeni Bir Yem Alacağım

Onur Muhammet

Meraklı Üye
Ama Güvenemiyorum Fiyatı 5.50 TL Resmi :
MvkoL2.jpg

Versele Laga Budqies Prestij yemi var güvenmek istiyorsanız piyasanın baya bi üst kalitesi fiyatı biraz pahalı ancak 1 kuşunuz var anladıgım kadarıyla çokta zorlamaz sizi hem içiniz rahat olur hem kuşunuz daha sağlıklı

Zaten Onlarda Ucuzda Merkeze Uzak Olunca Hergün Gidemiyorum. Peki Bu Yem Kalitelimidir ?

Paylaştığınız yemi hiç bilmiyorum kaliteli arıyorsunuz diye ben kendi kullanıp güvendigim çogu kişininde tavsiyesinde bulundugu bir yem çeşidi söyledim eger ulaşım sıkıntıysa en garanti https://www.hobipet.com.tr/ burdan temin edebilirsiniz ihtiyaçlarınızı.

Kapalı paket alacaksanız versele laga veya vitakraft en iyi markalardır ama ayrı ayrı olarak ak darı,aspur,yulaf,kızıl darı vb. belirli miktarda alınıpda karıştırılabilir.
Alacağınız yere gidemiyorsanız birçok güvenilir site var. Örnek vermek gerekirse hobipet,mybest petshop,akvaryem,evcilal kapıda ödeme kolaylığıda var bu sitelerde. Hemde sorunsuz ve kısa sürede elinize geçiyor. Almışkende 1 tane yerine belli bir süre yetmesi için bitkaçtane alınabilir.

Geri