Karadeniz Pet

yeni çift tek yumurta

kadir5640

Meraklı Üye
iyi günler üstatlarım 1 temmuzda yeni 1 çift kuş aldım geldiği ilk günden beri çekinmeksizin gözümün önünde çiftleşiyorlar hiç beklemiyordum geldikten 3 gün sonra 1 tane yumurta yaptı fakat ne başka yumurta yaptı nede o tek yumurtaya yatıyor o yumurtayı alsammı yoksa dursun yanına belki yumurtlarmı bilemedim ne öneririsiniz yada yanına sahte yumurta koysam çok olunca yatarmı acaba bide 8 günde yumurtanın bozulmuş olma ihtimali varmı ? şimdiden çok teşekkürler herkese

O tek yumurtası kızgınlık yumurtasıdır. Üzerine işaret koy diğer yumurtalar geldikten sonra alırsın.
Şu sıralar yeni yumurtaların gelmesi gerek. Kuşunun tünekte, yandan, yeni çekilmiş bir fotoğrafını eklersen yumurta olup olmadığına bakalım.

Maşallah kuşlarınıza.Yeni ortamlarına yabancılık çekmemişler anlaşılan.En kısa zamanda diğer yumurtalar gelir İnşallah.Bereketli üretimler.

O tek yumurtası kızgınlık yumurtasıdır. Üzerine işaret koy diğer yumurtalar geldikten sonra alırsın.
Şu sıralar yeni yumurtaların gelmesi gerek. Kuşunun tünekte, yandan, yeni çekilmiş bir fotoğrafını eklersen yumurta olup olmadığına bakalım.

buyur abi sanki yok gibi ama sende bir bak

9177incie7135344.jpg

imag0166.jpg

Kuşlar güzel yeni ortamlarina alisinca yumurtlamaya devam ederler biraz daha bekleyip yumurtayı alabilirsiniz

Geri