Karadeniz Pet

Yeni çiftim

Mbrk533

Paylaşımcı Üye
Dişi ingiliz lutino,erkek mavi jumbo kırığı yani ben öyle biliyorum :) anlaştılar...Acaba nasıl olur yavruları merak ediyorum...
7025648c11dc46e1a5f4f82170b2240d.jpg

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Babaya benzeseler yeter...İlk defa böyle bir kusum oldu.Hep küçük yerli kuslarım vardı...Bu iri kusları elde tutması, sevip öpmesi bile baska güzelmiş :)
de32666b51318afa957148799f2dd0fb.jpg

Hayırlı olsun ama dişi kuş hasta gibi inşaallah bir sıkıntı yoktur pek sarmadı beni.

Hayırlı olsun ama dişi kuş hasta gibi inşaallah bir sıkıntı yoktur pek sarmadı beni.
Teşekkür ederim..1 ağız yavru yaptıktan sonra bekletmek zorunda kaldım 1 ay...O ara da morali cok bozuldu.Yavru yapmak istiyordu....Birde 3 kere üstüste yumurta sıkışmasından dolayı halsiz düştü ötemeyecek hale geldi işlem yaptım oda yıprattı galiba...Şimdi yanına eş alıp yuva takınca cok mutlu oldu yuvasını yapıyor :)

Teşekkür ederim..1 ağız yavru yaptıktan sonra bekletmek zorunda kaldım 1 ay...O ara da morali cok bozuldu.Yavru yapmak istiyordu....Birde 3 kere üstüste yumurta sıkışmasından dolayı halsiz düştü ötemeyecek hale geldi işlem yaptım oda yıprattı galiba...Şimdi yanına eş alıp yuva takınca cok mutlu oldu yuvasını yapıyor :)

Anladım yeni çiftim diyince ben çiftler sandım siz yan yana koyup çift yapmışsınız dişiyi yeni almamışsınız ;) Evet dişi yorgun duruyor inşaallah mama yaparsanız toparlar sağlıkla besleyin

Bu kuşların yavruları sağlıklı olur mu ? Birde erkeğin yaşı aşagı yukarı ne kadar ?

Ustalar bu kusların yavruları nasıl olur ? İri olur mu ? Sağlıklı olur mu ? Ne renk olur ? Bir yardımcı olursanız memnun olurum.