Karadeniz Pet

Yeni çiftimiz hakkında

kotakot

Yeni Üye
Merhabalar. Erkek kusuma 2 3 hafta önce bir dişi eş aldım. Çok şükür eş tuttular dışı kızgın ceresi kahverengi erkeğimiz de dağa taşa tırmanıyordu zaten. Yuvalık takip tüneği teke indirdim. Şimdi yem kusma kur yapma herşey var hatta dişi yuvalığı incelemeye de başladı fakat yattığında bizim erkek ya çıkamıyor yahut çıksada birşey yapamadan düşüyor. Görüşleriniz nelerdir?

Not: Yemleri suları mineralleri ve kalamar kemiği var 2 3 günde bir de mama yapıyorum bayılarak yiyorlar.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar. Erkek kusuma 2 3 hafta önce bir dişi eş aldım. Çok şükür eş tuttular dışı kızgın ceresi kahverengi erkeğimiz de dağa taşa tırmanıyordu zaten. Yuvalık takip tüneği teke indirdim. Şimdi yem kusma kur yapma herşey var hatta dişi yuvalığı incelemeye de başladı fakat yattığında bizim erkek ya çıkamıyor yahut çıksada birşey yapamadan düşüyor. Görüşleriniz nelerdir?

Not: Yemleri suları mineralleri ve kalamar kemiği var 2 3 günde bir de mama yapıyorum bayılarak yiyorlar.

Görünüşe göre çok kısa bi zamanda başarılı bir çiftleşme olacaktır. Yada olmuştur bile. Sabredin.

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

Acemilik zamanla olacaktır keyifli hobiler

Levent Bey / Yusuf Bey,
Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. Bizim erkek işi kapana kadar dişinin kızgınlığı geçer de bu işten cayar mi diye korktum acikcasi

Günaydın herkese,
Bu sabah çıkmadan 10 dakika izledim kur yaptılar dişi 4 5 kere yattı fakat erkek çıkmadı normal midir?