Karadeniz Pet

Yeni erkek ve kuluçkadaki dişi

erha1907

Meraklı Üye

Evet abilerim,ustalar an itibari ile dişisi kuluçkadayken ölen erkeğimin yerine bir erkek kuş aldım. Yukarıda resimlerini paylaştığım kuş hakkında yorumlarınızı bekliyorum (cinsi,cinsiyeti,yaşı,sağlık durumu vs.) Yalnız maaşallah çok iri bir kuş. Şimdi bir hafta kadar ayrı besleyip daha sonra dişinin yanına atmayı planlıyorum. Sizlerin de fikirlerini almak istedim.

Kuluçkadaki dişi kuşa gelince maalesef bütün yumurtalar boş çıktı. Şimdi yuvalığı çıkarayım mı? Yoksa yuvalık dursun mu? Yumurtlara yatmayı bıraktı bende kontrol edip attım. Yorum ve yardımlarınızı bekliyorum...

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi kuş nasıl? Senin yorumun önemli... Teşekkürler abi

hocam maşallah benim kuşa benziyor ama sanki bir gözünde mantar başlangıcı veya göz nezlesi var gibi

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi buyur... Bir de tüyde ise ne yapmam gerekir abi ? Mama falan vermeyim mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:41 -->-> Daha önceki mesaj 21:40 --

@Taner ALTIN bana da öyle geldi ne kullanabilirim gözü için ve nasıl uygularım? Teşekkür ederim

hocam kremin adını tam hatırlamıyorum teramycn miydi neydi öyle bir kremdi tam bilmiyorum levent hocam biliyodur ona sorun :D ama sorunlu o göz ya gidin değiştirin kuşu ya da tedavi edin bence değiştirmek daha mantıklı boşa hiç krem için falan para vermeyin direk daha sağlam bir erkek alın göz çevresine poposuna dışkısına dikkat edin öyle seçin :)

Teşekkürler ustam tedavi ederiz inşallah. Alırken zaten farkettim ama kuş çok hoşuma gitti. Yarın tedaviye başlayım inşallah düzelir... ALLAH razı olsun...

Teşekkürler ustam tedavi ederiz inşallah. Alırken zaten farkettim ama kuş çok hoşuma gitti. Yarın tedaviye başlayım inşallah düzelir... ALLAH razı olsun...

sizdende razı olsun :) benim paşanın aynısı inşallah onun gibi de uysaldır :) maşallah

Valla gayet uysal gibi korkma çırpınma falan yok. Ancak benim dişi onuda kendine benzetir yakında :)

Teşekkür ederim [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi. Kaç gün süreyle kullanmam gerek abi ?

Geri