Karadeniz Pet

Yeni ev arkadaşımız...

skuygur

Yeni Üye
merhabalar... sarı albino yada lutino diyorlar galiba. onu kaçırdık. ben de bu arkadaşımızı aldım... ama cinsiyeti ve yaşı hakkında en ufak bir bilgim yok. Eğer yorum yaparsanız sevinirim. Yeni ev arkadaşımızın ismini, yaptığınız yorumlara göre belirleyeceğiz...

v4z4e8.jpg

16kclg9.jpg

2gx0j6a.jpg

vfky1y.jpg

Çift faktör beyaz İngiliz (profil fotosunda daha iyi çıkmış) erkek.. Gözlerini seçemedim ama 6-7 aylık var sanırım.
Güle güle besleyin.
Levent abi ben bi ureticiden bembeyaz muhabbet alcam anne baba bembeyaz adam çek dedi bunlar
sence alayim mi 50 tl fiyat var kırık felan cikcan ini zannetmiyorumm
Abi birde kus elime alışsin diye oynuycam onunla yuvaliktan alip kac gunlukken oynayayim 20-25 uygun mu ucmuyor o zmn galiba

Çift faktör beyaz İngiliz (profil fotosunda daha iyi çıkmış) erkek.. Gözlerini seçemedim ama 6-7 aylık var sanırım.
Güle güle besleyin.

Levent Bey merhaba... Profildeki arkadaş benim ilk beyaz muhabbetim. Dün de bu arkadaşımız ev arkadaşımız oldu. Yani iki tane beyaz var artık evimizde... Profildeki değil de bu sizce erkek mi dişi mi... ismini ona göre koyacağız. ve yaşı sizce kaçtır...

hayalet olsun adı :) dişiyede erkegede gider :) güle güle besleyin uzun ömrü olsun

Geri