Karadeniz Pet

Yeni Gelen Minik Prensesimiz

Gokhan ERKAN

Onursal Üye

Yeni gelen 45 gunluk prensesimiz. Cok tatli insanin yiyesi geliyor. Masallahlarinizi eksik etmeyin lutfen.

Masallah ustad cok guzel walla hayirli satislar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:55 -->-> Daha önceki mesaj 22:53 --

Masallah ustad cok guzel walla hayirli satislar
Daha yeni geldi ufaklik. Satar miyim hic. Tesekkur ederim kardesim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:01 --

@Celil ALPAY tesekkur ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:02 -->-> Daha önceki mesaj 23:01 --

Maşallah, hayırlı olsun..
Tesekkur ederim abi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

Maşallah çok sevimli.
Aynen oyle. Buyukleri sevimli de bunlar kucukken baska sevimliler. Valla hangisini alacagima karar veremedim. Hepsi ayri guzeldi. Cok sukur ki sansliyim kardesim gibi sevdigim arkadasim show ureticisi. Her daim yavru sevebiliyorum :)

Son düzenleme:
Hayırlı olsun. Bol sağlıklı ömürler

[MENTION=5249]Ercan YAŞAR[/MENTION] amin cok sagol Ercan. Bakalim nasil bir erkek alacagiz zamani gelince ufakliga

masallah akide sekeri gibi, opesim geldi:)

beklerim Gokhan Bey,uretimhaneni de gordum,cok guzel. insallah benimkiler de yavrular bu sene.

beklerim Gokhan Bey,uretimhaneni de gordum,cok guzel. insallah benimkiler de yavrular bu sene.
Insallah en kisa surede yavrularini alirsin Korhan Bey. Bizimle paylasirsin burada. Tesekkur ederim minik uretimhanem icin yorumlarina da.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:30 -->-> Daha önceki mesaj 23:48 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:38 -->-> Daha önceki mesaj 00:30 --

Maşallah çok çok tatlı Güle güle Besle hayrini gör inşaallah

Ne kadar tatli renkleri var masallah kusunuza :)

Maşallah Gökhan kardeşim. Gerçekten çok şirin. Ömrü uzun yavrusu bol olur İnşallah.

Hayırlı olsun

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah :)