Karadeniz Pet

Yeni jumbo çiftimin erkeği durgun gibi.

ERDEN Gncr

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba hem kuşları değerlendirmenizi hemde tavsiyelerinizi almak istiyorum. Çift çok durgun 2 gündür yem yemiyorlar Dı bugün biraz yemişler ilk gün elektrolit verdim 2. Ve 3. Gün vitaliks vitamin verdim biraz daha iyi gibiler ama çok hareketli değiller erkek tünekte dururken kuyruk titretiyor sizin bir Tavsiyeniz varmı başka ne verebilirim 2. Gün mamada verdim esyem in hazır maması ve havuç.

Ekli dosyalar

• IMG_20190527_210848.jpg
    IMG_20190527_210848.jpg
    4.2 MB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20190527_210959.jpg
    IMG_20190527_210959.jpg
    4 MB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20190527_210915.jpg
    IMG_20190527_210915.jpg
    3.7 MB · Görüntüleme: 34
Kuyruk titriyor derken nefes alıp verirken kuyruk aşağı yukarı hareket mi ediyor? Dışkı fotoğraflarını paylaşır mısınız?

İlk getirdiğim gün dışkı yeşil ve sulu idi daha iyi fotoğraf çekebilmek için altına beyaz kağıt serdim elektrolit takviyesi verdim sonra ki gün dışkı düzelmişti. Yani diğer çiftimle dışkılar aynı idi karşılaştırınca. ama erkekte yumurtlayacak dişi gibi kuyrak atması gibi titriyor belli aralıklar ile biraz azalmaya başladı ama hala zaman zaman yapıyor ve 3 resimdeki gibi zaman zaman büzülüyor. 5 gün oldu geleli cik cik seslerinden başka sesleri çıkmadı uyum süreci bu kadar üzün sürermi anlayamadım.

İlk getirdiğim gün dışkı yeşil ve sulu idi daha iyi fotoğraf çekebilmek için altına beyaz kağıt serdim elektrolit takviyesi verdim sonra ki gün dışkı düzelmişti. Yani diğer çiftimle dışkılar aynı idi karşılaştırınca. ama erkekte yumurtlayacak dişi gibi kuyrak atması gibi titriyor belli aralıklar ile biraz azalmaya başladı ama hala zaman zaman yapıyor ve 3 resimdeki gibi zaman zaman büzülüyor. 5 gün oldu geleli cik cik seslerinden başka sesleri çıkmadı uyum süreci bu kadar üzün sürermi anlayamadım.
Uyum süreci bir haftayı bulabilir. Kuyrul hareketini videoya alır mısınız? Solunum problemi var mı yok mu açısından değerlendirme yapılabilir.

Geri