Karadeniz Pet

yeni kızım yeni kan buna güzel bir damat lazım :D

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
2-3 gündür çok arada kaldığım gidip geldiğim aslında ilk görüşte hayran olduğum ama uygun erkek bulamadığımdan 2-3 gün beklediğim dişi show u aldım bugün. yarın teslim alıcam. işallah güzelliği kadar da kısmeti ile gelir.

maşallah...

89nR5d.jpg

D8Xgmy.jpg

Ercan bey şimdiden hayırlı olsun kuşunuz gerçekten güzelmiş maşallah tamam bende şimdi Show merakı başladı,Yarından itibaren arıyorum:)bu Arada kuşunuz kızışmış demi?ayrıca yaşı nedir?

kızışmış 2014 7 aylık. acilen güzel bir erkek bulmam lazım :D

Maşallah kardeşim güzel bir dişi Buna Erkek Olarak Güzel Bir Double Factor Erkek Bulursan Müthiş olur..

Maşallah kardeşim güzel bir dişi Buna Erkek Olarak Güzel Bir Double Factor Erkek Bulursan Müthiş olur..

usta pazardan beri bulamadım. birde çıkarcılar üşüştü durum bekliyorum bakalım hayırlısı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:55 -->-> Daha önceki mesaj 23:54 --

maşallah,hayırlısı olsun,asil bir bayan

yeni hürrem diyicem de korkuyorum diğerinin kara talihi yüzünden :D sağolasın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:56 -->-> Daha önceki mesaj 23:55 --

Ercan bey siz bulursunuz:)

sağol bunda daha hassas davranıcam :) biraz zaman alabilir

Hayırlısı olsun inşallah kardeşim Sağlam Bir Double FActor de güzel para eder...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:57 --

2013 dsv ama kuluçkada :) örnek misalii

Hayırlısı olsun inşallah kardeşim Sağlam Bir Double FActor de güzel para eder...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:57 --

kıyıcaz artık paraya gözümüze ve gönlümüze yatan olsun da diğer kısım halledilir :)

Maşallah, buna yakışan bir erkek şart inşallah bulursun.

ooooooo aaaaaaaa double yede bayılırım.mmmmaaaaaşşşşaaaalllaaaaaahhhhhh

Maşaallah hayrını gör inşaallah gönlünce yavruların olsun ;)

Sağol kürşat işallah bir güzel erkek bulalım da işallah :) Okan sen ve duble şaşırdım :))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:17 -->-> Daha önceki mesaj 00:16 --

Işallah acele etmeyeceğim :)

ne şaşırdın kaç ay iri bir duble aramıştım,hatta ilan açmıştım

ne şaşırdın kaç ay iri bir duble aramıştım,hatta ilan açmıştım

Benim dişiyi görünce ille beyaz mı olacak pehhh diyince :) birde lutino ve albinolara beraberken bakınca aman s... Et bak bu güzel dediğinden o detayı unutmuşum hahahah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:27 -->-> Daha önceki mesaj 00:27 --

Demek sırf ben almayayım diye bir oyundu bu Okan şimdi uyandım :)) dost böyle mi yapar :)

maşallah hayırlı olsun

Benim dişiyi görünce ille beyaz mı olacak pehhh diyince :) birde lutino ve albinolara beraberken bakınca aman s... Et bak bu güzel dediğinden o detayı unutmuşum hahahah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:27 -->-> Daha önceki mesaj 00:27 --

Demek sırf ben almayayım diye bir oyundu bu Okan şimdi uyandım :)) dost böyle mi yapar :)

hahhahaha çok alemsin ercanım,gülmekten yarıldım