Karadeniz Pet

Yeni Kafes Aldım Düzeni Nasıl Ve Eksikleri Varmı Sizce?

Can Aksoy

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar Yeni Kafes Aldım Limonuma Düzeni Nasıl Ve Kafesinde Eksikleri Falan Varmı Merak Ettim Sizede Danışayım Dedim?:)
Not:Tünekleri Tahta Düşünün Almaya Vakit Olmadı;)
3vOmdM.jpg

R1gWqR.jpg

Bencede okadardan bişey olmaz :) kafeste bence bir sıkıntı görünmüyor. Ben oyuncak ta koymadım kafese ki bizimle daha fazla vakit geçirsin başka şeyler ilgisini dAğıtmasın diye. konuşturmaya çalışıyorum çünkü. kafesiniz güzel göünüyor

Bencede okadardan bişey olmaz :) kafeste bence bir sıkıntı görünmüyor. Ben oyuncak ta koymadım kafese ki bizimle daha fazla vakit geçirsin başka şeyler ilgisini dAğıtmasın diye. konuşturmaya çalışıyorum çünkü. kafesiniz güzel göünüyor
Yorumunuz İçin Teşekkürler Benim Limon Oyuncaktan Çok Akıllı Yemlikte HerZaman Yem Peşinde Doymak Bilmedi Batırcak Bizi Bu Gidişle Ara Ara Kendi Kendine Birşey Mırıldanıyor İnşallah Konuşur Sadece Mineral Blok Almadım Onada Petshop Gerek Yok Dedi Gaga Taşı Var Mürekkep Balığı Kemiği Var Kumuda Var Siz Kullanıyormusunuz Mineral Bloğu Acaba?

Mineral blogu'nda vitamin mineral falan oluyor kus kumunun fonksiyonunu yerine getiriyor ama temel olarak. Eger kus kumunu zaten varsa mineral bloguna gerek olmayabilir.

Şu halkaları çıkarın bence, çünkü kuş karşı tüneğe uçarak gitmeli.
Ayrıca aslında bu kafes pek uygun değil, küçük. Muhtemelen pet shoptan 30-40 lira civarında almışsınızdır. 30-40a güzel bir çifthane alabilirdiniz mesela. Hem kuş için geniş, ferah olurdu, hem duruma göre ortadan bölüp 2 kafes yapabilirdiniz fakat sizin bileceğiniz iş tabiiki. :)
Şimdilik başka bir sorun sıkıntı görünmüyor. Hayırlı olsun güzelliğe. :)

Mineral blogu'nda vitamin mineral falan oluyor kus kumunun fonksiyonunu yerine getiriyor ama temel olarak. Eger kus kumunu zaten varsa mineral bloguna gerek olmayabilir.
Bende Sizin Gibi Düşünüyorum Kuş Kumu Hem Normal Hemde Vitaminli Beyaz Kum Karıştırıp Veriyorum Zaten Suyunada Multivitamin Var Bencede Gerek Yok

Bende yeni başladım sayılır ortalama 3 aydır bende kuş. Bende de yok mineral bloğu. Bizimki akıllı yemliği çözemedi henüz 5.gün bugün hala tel tane yem yemedi ordan. nasıl alıştırıcam bilemiyorum :S
bu da benim konum burada bahsettim işte..
http://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/kusum-hakkinda-bilgi-lutfen.55320/
Bende Dün Aldım Akıllı Yemlik Benim Kuş Biraz Zorlandı Nereden Yiyeceğini Ama Bugün Çözdü Gibi Ancak Yedikten Sonra Yemliğin İçinde Bekliyor :):):)

Şu halkaları çıkarın bence, çünkü kuş karşı tüneğe uçarak gitmeli.
Ayrıca aslında bu kafes pek uygun değil, küçük. Muhtemelen pet shoptan 30-40 lira civarında almışsınızdır. 30-40a güzel bir çifthane alabilirdiniz mesela. Hem kuş için geniş, ferah olurdu, hem duruma göre ortadan bölüp 2 kafes yapabilirdiniz fakat sizin bileceğiniz iş tabiiki. :)
Şimdilik başka bir sorun sıkıntı görünmüyor. Hayırlı olsun güzelliğe. :)
Yorumunuz İçin Teşekkürler Kafes Foto Küçük Gözükmüş Fakat Çok Büyük 1 Kuş İçin Salma Kafes Ev Ortamında Konumlandıcak Yerim Yok Malasef Kafeside Fırın Boyalı Aldım 60 TL Ancak Oyuncakların Yerinde Değişiklik Yapacağım Tünek Tüneğe Atlama Konusunda

Yorumunuz İçin Teşekkürler Kafes Foto Küçük Gözükmüş Fakat Çok Büyük 1 Kuş İçin Salma Kafes Ev Ortamında Konumlandıcak Yerim Yok Malasef Kafeside Fırın Boyalı Aldım 60 TL Ancak Oyuncakların Yerinde Değişiklik Yapacağım Tünek Tüneğe Atlama Konusunda

Anladım ustam.
Aynen oyuncaklarda yer değişimi iyi olur. Fakat size alışsın istiyorsanız tabi ayna, oyuncak vs. gibi meşgalelerden uzak tutmak gerekiyor kuşu ki sadece sizi görsün, sizi benimsesin. :)