Karadeniz Pet

Yeni kafes arayışındayım.

Katılıyorum bu yorumlara bende maruz kalıyorum. Aldırmıyorum bende. Önemli olan onların sağlığı. Kuşların sağlığı için yapılan güzellikler kafayı yemek oluyor onların gözünde. Çünkü içlerinde biraz bile hayvan sevgisi göremiyorum. Kuşların gözlerinin içindeki güveni ve mutluluğu görelim bizim için yeterli. Arkadaşın dediği gibi insanlar ne kadar boş şeylere para harcıyor, biz kuşlara mı harçamışız çok mu? Bende senin gibi öğrenciyim. Kendi imkanlarımla onlara bakıyorum. Veteriner ve diğer başka ihtiyaçlarında ailemden rica ediyorum. [emoji4]

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ne mutlu böyle düşünenlere

MeHeDe bin söylediği kafes bence ideal
Benim kendi kullandığım kafes ben gayet memnunum tabana da mısır granülü kullanıyorum hem temiz hem kullanımı kolay hem geniş rahat oluyor kuşlar için çift veya tek için rahatlıkla kullanılabilir fiyatı da makul kaliteli bir kafes başka yerlerde başka fiyatlara da bulunabilir ama kalitesi aynı olur mu bilemem

Benim kendi kullandığım kafes ben gayet memnunum tabana da mısır granülü kullanıyorum hem temiz hem kullanımı kolay hem geniş rahat oluyor kuşlar için çift veya tek için rahatlıkla kullanılabilir fiyatı da makul kaliteli bir kafes başka yerlerde başka fiyatlara da bulunabilir ama kalitesi aynı olur mu bilemem
Peki siparişlemi geliyor kafes yoksa dükkanları varmı İstanbul da

Profil fotoğrafıma bakın görürsünüz
Aynı suluk kardeş. Yeri var zaten bu kafeste
151c4d20a7524609b1ce140bbb4c7b90.jpg

Ben gaziantep'ten aldım bu kafeslerden kargoyla gayet güzel geldi

Benim kuşum şuan yerden yiyor kuşçu oylö soyledi yem kabına geciyimmi

Benim kuşum şuan yerden yiyor kuşçu oylö soyledi yem kabına geciyimmi
Yavru olduğu için öyle demiş olabilir yem kırıyorsa bence yemlikten yesin artık yemliği tüneğine yakın yere koyun alışsın

Bende Çotanak Kafes den aldım, gayet memnunum. 2 katlı akıllı yemlik uyumlu olanından. Tavsiye ediyorum.

Benim kafeste ufak ama bir çift beslenir gibime geliyor artık ilerde kendisine bir eş bulup cunyir muhabbetler olunca güzel bir kafes alırım kendilerine gerçekten iyi kafesler pahalı

Ekli dosyalar

• IMG_20180927_174200.jpg
    IMG_20180927_174200.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 9