Karadeniz Pet

Yeni kafes arayışındayım.

Hakan3611

Yeni Üye
Screenshot_20180828-163130_GittiGidiyor.jpg
Fotoğraftaki kafes ölçüleri gibi kafes arıyorum . İnternette mi kuşçularda mı fiyat uygun olur ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180828-163130_GittiGidiyor.jpg
    Screenshot_20180828-163130_GittiGidiyor.jpg
    405.6 KB · Görüntüleme: 27
Konyadayim bu tarz kafesler 50 den baslayip buyudukce fiyat artiyor. Bemce kuscudan bakin derim tellerin kalitesine. Netten siparis verip kalitesiz tel gelirse iki gune elinizde kalmasin. Kirilma bukulme olmasin

Bende böyle bir kafes istiyorum ama almaya korkuyorum internetten Urfada da satan yok

Kardeşler Çotanak kafes diye bir firma var hem uygun hem kaliteli kendim aldım kullanıyorum. Hem çekmeceli hem ızgaralı olanı tavsiye ederim özellikle. Yine de tercih sizin internet sitelerinde var çeşitleri. Diğer satıcılarda kafeslerin teli ince olabiliyor ama bunun öyle değil hem kafes telleri kalın hem paslanmaz nitelikte ayrıca 2 yuvalık 1 ana kapı ve akıllı yemlik kapısı ayrıca var toplamda 4 kapılı kullanın pişman olmazsınız

Kardeşler Çotanak kafes diye bir firma var hem uygun hem kaliteli kendim aldım kullanıyorum. Hem çekmeceli hem ızgaralı olanı tavsiye ederim özellikle. Yine de tercih sizin internet sitelerinde var çeşitleri. Diğer satıcılarda kafeslerin teli ince olabiliyor ama bunun öyle değil hem kafes telleri kalın hem paslanmaz nitelikte ayrıca 2 yuvalık 1 ana kapı ve akıllı yemlik kapısı ayrıca var toplamda 4 kapılı kullanın pişman olmazsınız
Bana link atar mısınız? Pahalı olmasın ama :D

Arkadaşlar bende sunta gibi önü tel yuvalık takılı bir üretim kafesi var bayağı büyük almak isteyen olursa iletişime geçebilir

Bırakın desinler insanlar nelerle kafayı yiyor ne kadar boş şeylere para harcıyor bu hobiye gönül veren bizler bir canlının hayatına sağlığına zaman emek ve para ayırmışız çok mu?
Katılıyorum bu yorumlara bende maruz kalıyorum. Aldırmıyorum bende. Önemli olan onların sağlığı. Kuşların sağlığı için yapılan güzellikler kafayı yemek oluyor onların gözünde. Çünkü içlerinde biraz bile hayvan sevgisi göremiyorum. Kuşların gözlerinin içindeki güveni ve mutluluğu görelim bizim için yeterli. Arkadaşın dediği gibi insanlar ne kadar boş şeylere para harcıyor, biz kuşlara mı harçamışız çok mu? Bende senin gibi öğrenciyim. Kendi imkanlarımla onlara bakıyorum. Veteriner ve diğer başka ihtiyaçlarında ailemden rica ediyorum. [emoji4]

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi