Karadeniz Pet

Yeni kafes seçimi

Mirage28

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar 2.5 aylık dişi kuşum için yeni kafes almayı düşünüyorum ancak karar veremedim bu linkdeki kafes iyi gibi duruyor siz ne dersiniz?

Kafes güzel ama fiyatı pahalı isterseniz kendi kafes aldığım yeri size önerebilirim

Ben izmirdensipariş verdim facebookta dolanırken rastladım zaten aldığım kişiyede. Kafeslerimi yarın gidip alacağım kargodan hatta diğer arkadaşlarada yardımcı olması açısından ürün incelemeleri kısmından konu açacağım. Ben bu attığınız kafesi 35 tlye sipariş verdim boş halini zaten yemlik ve suluğuda siz alırsınız 5 tlye 40tlye mal olmuş olur. Eğerki aceleniz yoksa ben yarın gidip kafesleri alayım inceleyeyim ona göre nerden alacağınıza karar verip sipariş verirsiniz.

Çok güzelmiş. Ben beğendim ama bunun prinç kaplı olanı yok mu ki?

Ben izmirdensipariş verdim facebookta dolanırken rastladım zaten aldığım kişiyede. Kafeslerimi yarın gidip alacağım kargodan hatta diğer arkadaşlarada yardımcı olması açısından ürün incelemeleri kısmından konu açacağım. Ben bu attığınız kafesi 35 tlye sipariş verdim boş halini zaten yemlik ve suluğuda siz alırsınız 5 tlye 40tlye mal olmuş olur. Eğerki aceleniz yoksa ben yarın gidip kafesleri alayım inceleyeyim ona göre nerden alacağınıza karar verip sipariş verirsiniz.
Sizin konu açmanızı bekleyecem takipteyim sonra karar verip alacağım. Ancak benim attığım linkteki kafes full donanımlı. Benim şuan kullandığım kafes çok küçük, plastik tünekli bir adet normal yemlik ve suluk var bu kafesin donanımı gerçekten iyi bu yüzden boş almak istemiyorum. Yinede sizi bekleyecem. Sağolun.

36486

Açıklamaya ürün satıcısı
2 tünek(plastik veya tahta diye belirtmemiş)
2 plastik yemlik
1 suluk göndereceğini yazmış
Ek olarak akıllı yemlik dahil değil demiş. Bu adamın göndersiği yemlik,tünek ve suluğu 5 liraya kendinizde alabilrsiniz. Beni yarın siz bekleyin ürünleri aldıktan sonra detaylı fotoğraf ve bilgilerle konu açacağım. Hayırlı akşamlar.

Ekli dosyayı görüntüle 36486
Açıklamaya ürün satıcısı
2 tünek(plastik veya tahta diye belirtmemiş)
2 plastik yemlik
1 suluk göndereceğini yazmış
Ek olarak akıllı yemlik dahil değil demiş. Bu adamın göndersiği yemlik,tünek ve suluğu 5 liraya kendinizde alabilrsiniz. Beni yarın siz bekleyin ürünleri aldıktan sonra detaylı fotoğraf ve bilgilerle konu açacağım. Hayırlı akşamlar.
Tamam bekliyorum. Teşekkürler. Hayırlı akşamlar..